Ana SayfaAndroid HaberleriAndroid'de Ads Manager Facebook Uygulaması

Android’de Ads Manager Facebook Uygulaması

-

Günümüzde en çok tıklanan ikinci site veya bazı günlerde zirvede olan sitemiz şüphesiz verilere göre Facebook’tur. Durum böyle olunca reklam verenlerin ilgi odağı haline gelen Facebook’a tüm reklam verenler reklam vermek istiyor bütçeye uygunluğu ülkelere şehirlere ve yaş guruplarına özel istediğimiz şekilde reklam verebildiğimiz Facebook’un bu özellikleride ona reklam vermemizi olanak sağlıyor.

Verdiğimiz reklamı kategorilerine ayırıp istediğimiz kullanıcıya ulaşmasını sağlıyoruz bu sayede hem reklamımız boşa gitmiyor hemde bolca dönüş alıyor diyebiliriz bu sayede Facebook’a reklam veren sayısı her geçen gün artıyor 7’den 70’e herkes reklam verebilir ve bütçeniz ne olursa olsun Facebook’a reklam vermek kadar kolay birşey yok.

Reklam Verenler İçin Ads Manager!

Akıllı telefonlarımızı hayatımızda büyük önem taşıyor hatta artık pc’lerden laptoplardan tabletlerden vazgeçtik ve hayatımızın içinde olan interneti telefonumuzdan yönetmek istiyoruz. Facebook’un yöneticileride bu durumu bildiği için reklam verenler için yeni bir android uygulaması geliştirdi ve Ads Manager adlı uygulamayı android market’e sundular.

Bu uygulama sayesinde facebook’a verdiğimiz reklamları kolaylıkla cep telefonumuzdan yönetebileceğiz bu sayede daha çok reklam verenin olmasını düşünen Facebook’un yaptığı gelişmeler reklam veren’ine sahip çıkıp onlara en iyi veriyi sunmaya çalıştığını görüyoruz. IOS platormlarda Ads Manager uygulaması vardı ve şimdide Android market’lerde yerini aldı yani her telefondan şuanda Ads Manager reklam uygulaması indirilip yönetilebilir durumda.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here