Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple iPad Pro 2022, 3nm İşlemciye Sahip Olacak

Apple iPad Pro 2022, 3nm İşlemciye Sahip Olacak

Yeni bir raporda 11 inç ve 12.9 inç ekran sürümleriyle gelecek olan iPad Pro'nun; Apple'ın bu sonbaharda piyasaya sürmeyi planladığı cihazlar arasında olacağı yer alıyor. Mevcut nesil modelin Apple M1 işlemci tarafından desteklendiği göz önüne alındığında; 2022 model Apple iPad Pro'nun M2 işlemciye sahip olması oldukça mantıklı. Ayrıca bu işlemcinin 3nm işlemle tasarlandığı söyleniyor.

-

Apple’ın bu sonbaharda yeni nesil iPad Pro‘yu piyasaya sürmesini bekliyoruz. Ve son raporlara inanılırsa; üst düzey tablet şirketin henüz duyurulmamış Apple M2 işlemcisiyle gelecek.

Yeni bir raporda 11 inç ve 12.9 inç ekran sürümleriyle gelecek olan iPad Pro’nun; Apple’ın bu sonbaharda piyasaya sürmeyi planladığı cihazlar arasında olacağı yer alıyor.

Ayrıca yeni iPad Pro’nun MagSafe Şarj etme özelliğine sahip olmayabileceği de söyleniyor. 11 inçlik modelin, şirketin 12.9 inçlik modelde kullandığı; Mini LED arkadan aydınlatmalı bir ekrana sahip olabileceğini de belirtelim.

Mevcut nesil modelin Apple M1 işlemci tarafından desteklendiği göz önüne alındığında; 2022 model Apple iPad Pro’nun M2 işlemciye sahip olması oldukça mantıklı. Ayrıca bu işlemcinin 3nm işlemle tasarlandığı söyleniyor.

Bkz: Apple, Yeni ve Ucuz Bir iPadle Geri Dönüyor

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

KaynakTwitter

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.