Ana SayfaAkıllı TelefonApple iPhone 11 Kare Düzeninde Üçlü Kamera İle Geliyor!

Apple iPhone 11 Kare Düzeninde Üçlü Kamera İle Geliyor!

Apple'ın 2019 iPhone'larının tasarım özellikleri her geçen gün netlik kazanıyor....

-

Apple, 2019 yılının iPhone’larını bu yılın sonuna doğru, muhtemelen Eylül ayında piyasaya sürecek. Resmi lansmanı öncesinde, iPhone 11 veya iPhone XI akıllı telefonunun, arkasında üçlü kamera kurulumuna sahip olacağı konusunda söylentiler ve spekülasyonlar sürekli gündemde.

Bugün ise sızdırılan bir görüntü de bir kez daha üçlü arka kamera kurulumu ile gelecek olan Apple iPhone 11‘in tasarımını ortaya çıkardı. Slashleaks’te yaklaşmakta olan iPhone 11 ve daha büyük bir versiyonunun (muhtemelen iPhone 11 Max) görüntülerini paylaştı.

Kaynak tarafından paylaşılan görüntü, üçüncü taraf üreticiler tarafından yapılmış kılıf kalıpları tasarımını gösteriyor. Resimde kamera kurulumu, Apple logosu ve iPhone logosu ile yaklaşmakta olan iki iPhone’un arka tarafı gösterilmektedir.

Apple iPhone 11 Kare Düzeninde Üçlü Kamera İle Geliyor!

Kalıp şekline bakılarak California merkezli şirketin, 2019 iPhone’undaki kamera kurulumunu kare şeklinde bir düzende yerleştirileceği söylentilerini kısmen netleştirdi. Bunlara ek olarak kısa bir süre öncede Weibo’dan bir kullanıcı akıllı telefonun koruma kılıfının ön panele ait olanını paylaştı.

Weibo’da paylaşılan ön görüntü, Apple’ın 2019 iPhone’larının, Apple iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max‘ı içeren 2018 iPhone’lara benzer bir çentik ile geleceğini gösteriyor.

Apple iPhone 11 Kare Düzeninde Üçlü Kamera İle Geliyor!

Apple analisti Ming-Chi Kuo‘nun geçtiğimiz hafta Apple 2019 iPhone programına yönelik öngörülerinde yaptı. Şirketin öndeki 7MP kamerayı 12MP kameraya yükseltmeyi planladığını söyledi. Bu yükseltme yalnızca 2019’un en iyi iPhone modelinde görülmeyecek, aynı zamanda daha düşük modeller arasında etkili olacaktır.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here