Ana SayfaAkıllı TelefonApple iPhone 12, Manyetik Kablosuz Şarj Özelliğine Sahip Olacak

Apple iPhone 12, Manyetik Kablosuz Şarj Özelliğine Sahip Olacak

Yeni nesil iPhone 12 serisi muhteşem bir şarj donanımıyla ön plana çıkıyor...

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Son zamanlarda çıkan iPhonelar kablosuz şarjı destekliyor, ancak 2020 iPhone 12 serisi bu şarj deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı planlıyor.

Nitekim Apple, manyetik konumlandırmalı ilk telefonunu tanıtmayı düşünüyor. Çok güçlü mıknatıslar telefonu otomatik olarak şarj pedi üzerinde en uygun konuma taşıyacak.

Sızan bazı fotoğraflara göre, manyetik konumlandırmaya sahip ilk nesil, gelecek ay tanıtılması beklenen iPhone 12 ailesi olacak. Bahsi edilen manyetik kalıplar Weibo’da ortaya çıktı.

Ek bir avantaj olarak, yeni özellik muhtemelen çalışmak için uyumlu bir şarj cihazı gerektirecek. Bu da Apple’ın Air Power projesi olan fiyaskodan sonra resmi bir kablosuz şarj cihazını piyasaya sürmeye hazır olabileceğini gösteriyor. Yeni bir deneyime çoktan hazırız.

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz