Ana SayfaAkıllı TelefonApple, iPhone 14'ü 7 Eylül'de piyasaya sürecek

Apple, iPhone 14’ü 7 Eylül’de piyasaya sürecek

-

GTA 6 Tanıtım Fragmanı Rekor Kırdı!

Günümüzün en efsane oyun serilerinden olan GTA, serinin 6. oyunu için bir tanıtım videosu yayınladı....

Apple söz konusu olduğunda oldukça güvenilir bir kaynağa göre şirket, tedarik zinciri kısıtlamaları ve artan chip fiyatlarına aldırmadan yeni iPhone 14 ailesini son çeyrekte piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu, Apple’ın iPhone’ları için yeterli donanıma sahip olduğunun bir göstergesidir.

Rapor, Apple‘ın yeni nesli 7 Eylül‘de tanıtacağını ve satışların 16 Eylül‘de başlayacağını iddia ediyor. Bu, Cupertino merkezli şirkete fazladan bir hafta satış sağlayacak ve muhtemelen 4. çeyrek mali sonuçlarını artıracaktır. Bu, 2016’dan bu yana yapılan en erken tanıtım.

Apple‘ın acele etmesinin bir başka nedeni de muhtemelen bir Ekim etkinliği. Birkaç analist, firmanın bu sefer yeni Mac’ler ve iPad’ler yayınlayacağına inanıyor, bu nedenle iki etkinlik arasında yeterli zaman olmalı.

Ayrıca bkz: iPhone 14 Pro Max Özellikleri

Bir başka ilginç kısım da Apple’ın Haritalar uygulamasında reklamları tanıtma planları. Ücretli arama sonuçları, banner reklamlarla değiştirilecek ve App Store’da “Beğenebilirsiniz” adlı yeni bir sekme içerecek. Şu anda şirket, reklamlardan her yıl yaklaşık 4 milyar dolar kazanıyor ve bunu yaklaşık 10 milyar dolara çıkarmayı planlıyor.

Starfield 12 Milyon Oyuncuyu Aştı Hedefini Skyrim Yaptı

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından; Xbox X ve S Serisi, Xbox Cloud Gaming ile Microsoft...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena