Apple iPhone 15 Plus Tanıtıldı! Detayları Belli Oldu!

Teknoloji devi Apple’ın, hali hazırda devam büyük etkinliğinde merakla beklenen modellerinden Apple iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro ve 15 Pro Max’in modelleri tanıtıldı. Şimdi sizlerle iPhone 15 Plus modelinin özelliklerini paylaşıyoruz.

Geçtiğimiz günlerde açıklanan ve merakla beklenen Wonderlust etkinliği birkaç saat öncesinde başladı. Etkinlik kapsamında sırasıyla, Apple Watch 9, Watch Ultra 2, Apple Vision Pro ve iPhone 15 modelleri tanıtıldı. Şimdi ise etkinlikte yer alan ekranlarda iPhone 15 Plus modeli yer alıyor. Birçok kullanıcı tarafından merakla beklenen iPhone 15 Plus modeline de nihayet tanıtıldı.

15 serisi ile beraber Dinamik Ada özelliği tüm iPhone 15 serisine dahil olacak. Bu özellikten ötürü kullanıcı sayısında ciddi bir artış olacağı tahmin ediliyor. Ancak ekran tazeleme hızının 60 Hz olarak kalması şimdiden kullanıcıların üzüldüğü nokta oldu. iPhone 15 Plus modelinin özellikleri ve detayları şu şekilde;

iphone 15 plus tanıtıldı
Ekran6.7 inç,
OLED
60 Hz yenileme
2.000 nit parlaklık
İşlemciA16 Bionic
Arka kamera48 MP, 12 MP Ultra Geniş Açılı
Arka kamera video4K
Ön kamera12 MP
RAM6 GB
Depolama128 GB
Bağlantı5G
GirişlerUSB Type-C
YenilikDinamik Ada
Renk seçenekleriBeyaz, mavi, siyah, sarı, pembe
Fiyat899 dolar

Apple etkinliği halen devam ediyor ve birçok yeni ürün teknoloji dünyası ile buluşuyor. Şu an için ilk tanıtılan ürün olan Apple iPhone 15 Plus modeli, etkinliğin büyüleyici şekilde geçeceğine işaret ediyor.

Apple iPhone 15 Tanıtıldı! Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0