Ana SayfaAkıllı TelefonApple iPhone SE 2 Tanıtımı Artık Çok Yakın! İşte Çıkış Tarihi...

Apple iPhone SE 2 Tanıtımı Artık Çok Yakın! İşte Çıkış Tarihi…

2018 iPhone modellerinin ilki 7 Haziran'da tanıtılmayı bekliyor...

-

Tüm söylentilerden ve ortaya çıkan doğru/yanlış görüntülerden sonra Apple tarafından Pazartesi günü iPhone SE 2 modeli duyurulacak. Şu anda tüm dedikodular çentiğin yeniden tasarlanması meselesi üzerine yoğunlaşıyor.

Bu çentik söylentileri sadece tek bir tedarik zinciri kaynağından geliyor. Ancak bu öncül çentik teorisi pek de anlamlı değil. Çünkü iPhone SE 2 fiyatı TrueDepth kamera ve FaceID teknolojisini bünyesinde barındıracak kadar yüksek değil.

Diğer söylenti ise “tam ekran” tasarım ile geleceğidir. Telefonun çok küçük olması muhtemel. Bu nedenle bir “tam ekran” tasarım da biraz abartılı duruyor.

Ancak içeridekiler iPhone SE 2‘nin mevcut iPhone SE modelinin ilk tanıtımındaki fiyat noktasından daha pahalı olabileceğini söylüyor ki bu da açıklanabilir bir durum. iPhone SE 349 dolardan satılıyor. En son fiyatlandırma eğilimleri göz önüne alındığında bu yılın en ucuz iPhone’u olacak iPhone SE 2‘nin 449 $ fiyatı olabilir.

LCD Ekranlı ve Uygun Fiyatlı Olacak iPhone Hakkında Sürpriz İddia!

Haziran ayında piyasaya çıkacak olan iPhone SE 2‘nin Apple‘ın WWDC fuarında Pazartesi günü tanıtması bekleniyor.Bu modelin Apple‘ın bu yıl açıklanması beklenen dört iPhone‘dan sadece biri olduğu söyleniyor. Sırasıyla 5.8 inç ekranlı, 6.1 inç LED ekranlı ve uygun fiyatlı ve 6.4 inç ekranlı bir X Plus gelecek.

Yaşlanan iPhone’lara sahip yüz milyonlarca kullanıcı varken Apple mutlaka bunun için bir tür değişim ile yeni model satışı stratejisini çoktan belirlemiştir.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here