Ana SayfaAkıllı TelefonApple'ın iPhone 5S için hazırladığı yeni reklam

Apple’ın iPhone 5S için hazırladığı yeni reklam

-

FIAT’tan Dünyanın İlk Metaverse’lü Showroom’u!

FIAT bugün dünyada bir ilki duyurmaktan mutluluk duyuyor; ilk metaverse destekli showroom! Yeni showroom, "müşteri...

Apple iPhone 5S ile reklam dünyasına farklı bir bakış

Apple’ın yaratıcı reklam dünyasına bir reklam daha eklendi ve bu sefer Apple reklamı ile ebeveyn olan kullanıcılarına neleri sunabileceğini gösterdi. Parenthood yani ebeveynlik başlığı altında yayınlanan reklamda ebeveynler birçok farklı iOS uygulamasını kullanırken kamera karşısına geçiyor. Böylece nasıl iPhone teknolojisinin ebeveynlere ve çocuklara yardımcı olabileceği yalnızca bir kaç örnek ile gösteriliyor.

Özellikle iPhone 6’nın çıkış tarihinin yaklaşmaya başladığını hissettiğimiz günler de iPhone 5s için böylesine manidar bir reklamın da ortaya çıkması son derece etkili ve güzel. Eğer siz de henüz bir iPhone sahibi değilseniz fakat çoktan bir ebeveyn olmuşsanız iPhone’un size neler sunacağını görmek istemez misiniz?

O halde reklamda akıllı termometreden akıllı bebek monitörüne kadar kullanılan birçok etkili uygulama ve aparatı izleyin ve bir iPhone’un çocuğunuza ve size nasıl yardımcı olabileceğine bir bakış atın, iyi seyirler.

-- Reklam --

Neuralink’in Beyin Çipi Planı: Körlerin Görmesine ve Felçlilerin Yürümesine Yardım Edecek

Elon Musk'ın beyinlerimizi doğrudan bilgisayarlara bağlamak için kurduğu girişim olan Neuralink, Çarşamba günü iki tıbbi alanda ilerleme gösterdi: kör...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz