Asus offline demo nedir?

Akıllı telefonların aldığı yeni güncellemeler maalesef cihazlarımızı aşırı derece koruyor, üreticiler cihazlara yetkisiz müdahaleyi önlemek için farklı farklı yöntemler ile cihazları koruyorlar, Asus Zenfone cihazlarda genellikle yazılımsal anlamda cihazı kilitleyen bir sorun olan asus offline demo ndir?

Asus Zenfone  cihazına root atmaya çalışan ancak root işlemini tamamlayamayan kullanıcıların karşılaştığı bir sorun asus offline demo, sadece root değil sisteme yetkisiz müdahale edildiğinde ortaya çıkan bu sorun cihazı korumak amaçlı devreye giriyor.

Asus offline demo sorununu cihazınızda yaşıyorsanız artık cihazınıza veda etmelisiniz, neden veda edelim? Sorusunu mutlaka soracaksınız, veda etmeniz gereken nokta cihazınızın yazılımı olacak, asus offline demo sorunu cihazınızda rehbere karışık numaralar ekler ve cihazın işlevlerini kullanılmaz hale getirebilir.

Asus offline demo sorununu çözmek için cihazınızı sıfırlamalısınız, 2SMOK tarafından verilen bilgiye göre cihazı sıfırlamak için ilk olarak demo videosu gelince ekranın ortasına tıklayın, Zenfone tanıtımı yapan bir internet sitesi açılacak, internet sitesi açıldığında 15 saniye bekleyin ve geri tuşuna basılı tutun, kod girmeniz istenecek, 741603 kodunu girin ve cihazın sıfırlanmasını bekleyin.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0