Ana SayfaAkıllı TelefonAsus ROG Phone 3 Bu Yılın Üçüncü Çeyreğinde Piyasaya Sürülebilir!

Asus ROG Phone 3 Bu Yılın Üçüncü Çeyreğinde Piyasaya Sürülebilir!

Asus, Rog Phone 3 üzerinde çalışıyor gibi görünüyor...

-

Yeni bir rapora göre, üçüncü çeyrek Asus için bir lansman dönemi olacak. 2020’nin üçüncü çeyreğinde, Qualcomm’un en yeni Snapdragon 865 yonga setine de sahip olacağı tahmin edilen ROG Oyun Telefonu 3’ün piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Şu anda olduğu gibi, mobil oyun akıllı telefon dünyasında en hızlı büyüyen endüstrilerden biri şüphesiz Asus’tur. Asus’un ROG (Gaming Republic) alt markası, oyun dünyasında en çok tanınan ürünleri sunuyor. Şirketin oyun akıllı telefon serisi etkileyici bir büyüme ve popülerlik görüyor olsa da, genel akıllı telefon işlevleri de gün geçtikçe gelişiyor.

Önceki raporlar, şirketin akıllı telefon işinin yaklaşık 10 milyar dolarlık NT veya yaklaşık 333 milyon ABD doları kaybettiğini tahmin ediyordu. Kayıplar şirketin yeniden yapılanmasına neden oldu. Bu, şirketin ZenPhone 7 ve ROG Phone 3 gibi iki yeni ürünü duyurduğu belirli bir basın konferansının yapılmasına da yol açtı.

Konferans, Qualcomm’un 5G konferansından hemen önce yapılacak, ancak her iki akıllı telefon da yeni Snapdragon 865 5G yonga setine sahip olacak. Devam eden Coronavirus salgını nedeniyle, bu telefonların piyasaya sürülmesi 2020’nin üçüncü çeyreğine ertelendi.

Snapdragon 865

Bu, Snapdragon 865 Plus‘ın piyasaya sürüleceği zaman dilimi ile kesişiyor. Plus modeller, tabanda biraz daha iyi performans gösteren ve geliştirilmiş bir versiyonudur. Bu nedenle, oyun oynamak için daha uygun gibi görünüyor. Yani, Snapdragon 865 Plus, Asus ROG Phone 3 için doğru seçim olabilir.

Cihaz ayrıca, daha yüksek saat hızına sahip bir modelle birlikte gönderilirse yeni amiral gemisi işlemcisine sahip ilk cihazlardan biri olacak. ROG Phone 3’e dair yeni bilgiler için bizi takip etmeye devam edin!

-- Reklam --
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakMobile 57

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here