Ana SayfaAkıllı TelefonAsus Zenfone 5Z Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı

Asus Zenfone 5Z Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı

Özellikleri ve ekranlarıyla dikkat çeken Asus Zenfone 5Z modelinin ülkemizde ne kadar fiyatla satılacağı ortaya çıktı. Asus Zenfone 5Z modelinin fiyatları neler? Hangi seri satışa çıkıyor?

-

Asus, geçtiğimiz aylarda yeni akıllı telefon serisine geçiş yaptı. Marka uzun süredir beklenen tasarım değişikliklerine Asus Zenfone 5 serisiyle beraber adım attı ve çentikli tam ekran tasarımına geçti. Yeni akıllı telefon modellerinde sunulan tasarımın dışında, teknik özellikler kısmında da çok önemli değişimlere imza atılmıştı. Tanıtılan seri içerisinde en çok merak edilen akıllı telefon modeli ise Asus Zenfone 5Z akıllı telefonları olmuştu.

Yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli olarak serinin en başarılı telefonlarından biri olan Asus Zenfone 5Z için en çok merak edilen kısım ise fiyat olmuştu. Tanıtım sonrasında marka fiyatları açıkladı ancak ülkemiz için fiyat açıklaması gelmemişti. Şimdi ise merakla beklenen ülkemiz fiyatları açıklandı.

Asus Zenfone 5Z Türkiye Fiyatları

Intel işlemcilerinin tam olarak geride bırakıldığı akıllı telefon serisi olan Asus Zenfone 5 serisinin yeni amiral gemisi modeli olan Asus Zenfone 5Z için özel bir etkinlik düzenlendi. Etkinlik kapsamında yeni akıllı telefonların mini bir tanıtımı yapıldı ve yeni modellerin Türkiye fiyatları açıklandı. Tam anlamıyla üst segment modelleriyle rekabet edip etmeyeceği tartışılan akıllı telefonun ülkemiz fiyatları ise 3699 TL olarak açıklandı.

Asus Zenfone 5Z

6 GB RAM bellek kullanacak modelin, 3 bin TL fiyat bandının üzerine çıkan akıllı telefonlar arasında yer aldığını görmüş olduk. Her ne kadar amiral gemisi olsa da fiyatının biraz yüksek olduğunu söyleyebileceğimiz akıllı telefonun kampanyası ise kullanıcıları memnun edecek cinsten. Öyle ki kampanyaya göre Asus Zenfone 5Z akıllı telefonları 3.299 TL satış fiyatına sahip olacak. Kısa süreliğine ön sipariş kampanyası olarak sunulacak olan bu rakamların, telefonların satışa çıkmasının ardından tekrar 3699 TL olduğunu göreceğiz.

Telefonun fiyatlarından sonra kısaca özelliklerden de söz edelim. Asus Zenfone 5Z modeli 6.2 inç ekran boyutuna sahip ve telefonların %90 ekran kasa oranı bulunuyor. IPS panel kullanan telefon 19:9 ekran oranı sunuyor. İşlemci kısmında Snapdragon 845 modelini kullandığını gördüğümüz yeni serinin, RAM bellek kısmında ise 6 GB bellek kullandığını görüyoruz. Kamera kısmında ise 12 MP arka kameralar kullanan ve 4K çekim yapabilen telefonun ön kısımda ise 8 MP değerinde bir kamerası bulunuyor.

 

-- Reklam --
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here