Ana SayfaAkıllı TelefonAsus ZenFone 8 Mini, Bir Sertifika Aldı - Detaylar!

Asus ZenFone 8 Mini, Bir Sertifika Aldı – Detaylar!

Asus ZenFone 8 serisi çok yakında satışa sunulabilir. Serinin en küçük üyesi ZenFone Mini, bir sertifika daha aldı.

-

Son raporlar, Asus’un ZenFone 8 serisi akıllı telefonlar üzerinde çalıştığını ortaya koydu. Serinin üç model içermesi bekleniyor ve temel modeli ZenFone 8 Mini olarak adlandırılabilir. Bu telefon, görünüşte, hızlı şarj özelliklerinin ortaya çıktığı TÜV SÜD sertifikası aldı.

Geçmişteki sızıntılar, Asus ZenFone 8 Mini’nin yalnızca Full HD + çözünürlük değil, aynı zamanda 120Hz yenileme hızı da sunacak 5,92 inçlik bir OLED ekrana sahip olabileceğini ortaya çıkardı. Snapdragon 888 işlemci tarafından desteklenen amiral gemisi bir cihaz olacak.

ZenFone 8 Mini’nin ZenFone 7 serisi gibi bir açılır kamera kurulumuna sahip olup olmayacağı belli değil. Bununla birlikte, cihazın bir Sony IMX686 64 megapiksel kamera ve arkasında yeni bir Sony IMX663 lensi olması bekleniyor. Bir özellik Cirrus CS35L45 amplifikatör ile gelebilir. ZenFone 8 Mini’nin pil kapasitesi hakkında bilgi bulunmuyor.

ZenFone 8 modelinin (model adı: ASUS_ZS672KS/ASUS_I004D, kod adı: PICASSO) 120 Hz yenileme hızı desteği, Pixelworks i6 görsel işlemci, Snapdragon 888 yonga seti ve 24 megapiksel ön kamera ile 6,67 inç OLED panel ile gelmesi bekleniyor. Geçen yılki ZenFone 7’de sunulan aynı 64 megpaiksel (Sony IMX686) + 12,2 megapiksel (Sony IMX363) + 8 megapiksel telefoto (OmniVision) üçlü kamera sistemine sahip olması bekleniyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakTwitter

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here