Ana SayfaAndroid HaberleriBedava Android Uygulama Güncelleme

Bedava Android Uygulama Güncelleme

-

Teknolojinin hızla ilerlemesi hayatın her alanında büyük kolaylık ve kullanım avantajı sunuyor. Dev firmaların yarışı Pazar payını hızla yükseltmesinin yanı yeni model ve uygulamaları ile dikkatleri fazlasıyla üzerine çekiyor. Yaşanılan bu teknolojik değişimler kullanıcılarına fazlasıyla kolaylık imkânı sağlıyor. Yeni çıkarılan Android modellerin üstün özelliklerde ve göz alıcı olmaları fazlasıyla dikkatleri üzerine topluyor. Çıkan modeller işletim sistemleri ve güncellemeleri ile kullanıcılara ayrı bir dünyanın avantajlarını sunuyor.

Mobil Android cihazlar üzerinde gerçekleşen uygulamalar arasında yer alan Google Play Store, kullanıcıların fazlasıyla tercih ettikleri uygulamalar arasında yer alıyor. Android modeller üzerinde kullanılmakta olan Google Play Store, uygulamasını kullanabilmek için Google hesabı almak yeterli oluyor.

Google Play Store Hesabı

android uygulamalarda bedava google play uygulaması

Google hesabı olmayan kullanıcılar ise mobil cihazları üzerinden ayarlar menüsü seçerek, hesaplar bölümüne tıklayarak, hesap ekle menüsü üzerinden, Google seçerek işlem gerçekleştirebiliyorlar. Daha önceleri Google hesabı kullanmayan kullanıcılar bu talimatlara uyarak hızlı bir şekilde Google Play Store sahibi olabiliyor. İçerisinde birçok uygulama barındıran Google Play, kullanıcılarına renkli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Herhangi bir Google sayfası üzerinde açma sayfasının ortasında yer alan oturum açma kutucuğunu seçerek, hesap oluştur bağlantısı üzerinde seçim yapmak yeterli olacaktır. Android modellerde en güncel olan Google Play Store indirerek, telefon hafızasına atarak, alınan dosyanın APK olmasına dikkat edilmelidir.

“com.android.vending-5.2.12-80321200-minAPI9.apk” dosyası seçilerek yükleme işlemine başlanılabilir. Yapılacak olan uygulama yüklemelerinde meydan gelen bir problem oluşursa uygulamayı cihazın desteklemesi gibi bir problemle karşılaşılması mümkün.

Google Play Store, yükleme aşamasında herhangi bir problem yaratıyorsa, silinerek telefon yeniden başlatılıp oluşturulan hesap üzerinden tekrar deneyebilirsiniz. Proxy ayarlarında bir değişiklik gerçekleştirdiğiniz takdirde Google Play uygulamasının verilerini temizleyerek durdurmaya zorlayabilirsiniz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here