Ana SayfaTeknoloji HaberleriBill Gates Hangi Telefonu Kullandığını Sonunda Açıkladı

Bill Gates Hangi Telefonu Kullandığını Sonunda Açıkladı

Bill Gates, geçen hafta Reddit'te bir AMA (Bana bir şey sor) oturumu gerçekleştirdi. AMA sırasında bir kullanıcı, “Ne tür bir telefonunuz var?” Diye sorduğunda, Gates, “Bir Android Galaxy Z Fold 3'üm var. Farklı olanları deniyorum." dedi.

-

Bir Reddit etkinliği sırasında, Microsoft’un kurucu ortağı Bill Gates sonunda hangi akıllı telefonu kullandığını açıkladı. Bunun ne iPhone ne de Microsoft Surface Duo değil, bir Samsung telefonu olduğunu öğrenince şaşıracaksınız. Gates, 2021’de piyasaya çıkan Samsung Galaxy Z Fold 3‘ü kullanıyor.

Bill Gates, geçen hafta Reddit’te bir AMA (Bana bir şey sor) oturumu gerçekleştirdi. AMA sırasında bir kullanıcı, “Ne tür bir telefonunuz var?” Diye sorduğunda, Gates, “Bir Android Galaxy Z Fold 3’üm var. Farklı olanları deniyorum.” dedi.

Gates’in bir Android telefon kullanması şaşırtıcı olmamalı çünkü geçmişte aynı şeyi birkaç kez dile getirmişti. Ama yine de, istediği bir Android deneyimiyse neden Microsoft Surface Duo kullanmıyor ? Muhtemelen Surface Duo’nun katlanır bir ekranı olmadığı ve menteşe ve teknoloji açısından Samsung’un Z Fold 3 modeliyle boy ölçüşemeyeceği için.

Samsung telefonlar, Windows işletim sistemi kullananlar için en iyi alternatiftir. Galaxy cihazları, Windows’a bağlanma ve PC kullanıcılarının Android uygulamalarını bilgisayarlarında kullanmalarına, Galeri içeriklerini kontrol etmelerine ve çok daha fazlasına olanak tanıyan özelliklere sahiptir. Gates, geçmişte, Android’in iOS üreticilerine kıyasla daha esnek olduğunu kabul etti.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.