BlackBerry Link nedir?

Günümüzün gelişen teknolojisi akıllı cep telefonlarını bir program ile desteklemek zorunda, akıllı telefonlarımız oldukça gelişmiş gibi gözükseler de akıllı telefonlar da zaman zaman bilgisayarlara ihtiyaç duyuyor.

BlackBerry dahil olmak üzere Samsung, Nokia gibi şirketlerin dahi akıllı telefonları üzerinde zaman zaman çökmeler yaşanıyor, gelişen teknolojiye baktığımızda bu gibi olayların her ne kadar olmaması gerektiği bildirilse de günümüzün teknolojisinde üretilen akıllı telefonlar zaman zaman çöküyor ve bizleri üzüyor.

Bu gibi durumlar için geliştirilen bilgisayar programları Samsung ve BlackBerry dahil olmak üzere tüm şirketler tarafından yayınlanıyor, bugün bu haberimizde BlackBerry cihazların bilgisayar programı olan BlackBerry Link hakkında bilgiler vereceğiz.

İlk olarak BlackBerry Link programı cihazlarınızdan yedek alma, yedekten geri yükleme, sıfırlama, güncelleme gibi adımlarda sizlere yardımcı olacak, BlackBerry Z10 marka telefonunuzda güncelleme yapamıyorsanız BlackBerry Link ile güncellemeyi başarılı bir şekilde yapabilir veya güncel dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0