BlackBerry Q5 SİM kart ve hafıza kartı nasıl takılır?

BlackBerry tarafından üretilmiş olan ve kullanıcıların severek satın aldıkları BlackBerry Q5 cihazına SİM kart ve hafıza kartı nasıl takılır? BlackBerry Q5 içerisine SİM kart nasıl takılır? BlackBerry Q5 hafıza kartı nasıl takılır? BlackBerry Q5 SİM kart ve hafıza kartı nasıl takılır? Sorularına yanıt arıyorsanız en net ve doğru cevabı bu ipucu yardımcı haberimizi okuduntan sonra öğrenmiş olacaksınız.

İlk olarak BlackBerry tarafından üretilmiş cihazların neredeyse hepsinde hafıza kartı desteği vardır, ancak BlackBerry tarafından üretilen cihazların hepsinde SİM kart ve hafıza kart giriş yerleri farklıdır.

Bizlerde bu haberimizde ve gelecek ipucu haberlerimizde BlackBerry tarafından üretilmiş olan amiral gemi modellerine nasıl SİM kart ve hafıza kartı takıldığını anlatacağız.

İlk olarak yeni satın aldığınız BlackBerry Q5 marka cihazınızı sola doğru tutarak karşınızda gördüğünüz bölümü kendinize doğru açın, sarı ile gösterilmiş olan noktaya SİM mavi ile gösterilmiş olan noktaya ise hafıza kartınızı takın.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0