Ana SayfaAndroid HaberleriBloomberg’ten Borsa Takip Uygulaması

Bloomberg’ten Borsa Takip Uygulaması

-

Dünya ve ülkemiz piyasalarını, borsa, döviz, değerli maden fiyatları gibi birçok değişkeni takip etmek ve bunu anlık, kesin bilgilerle sağlayabilmek birçok yatırımcı için hayati önem taşımakta. Küçük, orta veya büyük ölçekli olması farketmeksizin yapılan yatırım hakkında hızlı kararlar verebilmek de zaman zaman bu tarz bilgilerin anında alınabilmesine bağlı oluyor.

Dünyanın en büyük ekonomi kanallarından birisi olan Bloomberg de akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının bu ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir uygulama üretti. Android kullanıcıları için Google Play’den indirilebilen bu uygulama, istediğiniz ülke borsasından, istediğiniz hisse senetlerini program hafızasına alabilmenizi ve günlük değerlerini, düşüşünü ve yükselişini, bu değişimlerin oranlarını anında haber almanızı sağlamakta.

Tüm bunların yanı sıra, elinizde bulunan hisse senetlerinin sayılarını ve satın aldığınız fiyatı da girdiğiniz takdirde karınızın veya zararınızın ne kadar olduğunu anlık olarak gösterebiliyor. Böylelikle yatırım yaptığınız senetler hakkında daha net bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Uygulamanın çok daha kompleks ve ücretli bir versiyonu bulunsa da, küçük yatırımcıların ücretsiz versiyonunu indirmemeleri için hiçbir sebep bulunmamakta. Zira ücretsiz versiyonun içinde bulunan özellikler bilgi edinmenize fazlasıyla yetecektir.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here