Ana SayfaMobil UygulamalarBritney Spears Mobil Oyunu Ne Zaman Çıkacak?

Britney Spears Mobil Oyunu Ne Zaman Çıkacak?

-

Britney Spears mobil oyunu ne zaman çıkacak bugünlerde herkesin konuştuğu yegane konu bu. Amerika’nın sönen yıldızlarından olan ve eski günlerini özleyen Britney Spears, Glu Mobil sayesinde oyun sektöründeki yerini alıyor.

Deer Hunter 2014, Kim Kardashian: Hollywood ve Hercules gibi oyunları geliştirip piyasaya kazandıran ünlü oyun yapım şirketi Glu Mobile, Amerikalı pop şarkıcısı Britney Spears’ın başrolde olacağı yeni Britney Spears mobil oyununu duyurdu.

Özellikle Kim Kardashian’ın mobil uygulaması ile elde ettiği 90 milyon $ gelir ile harika bir çıkış yakalayan Glu Mobile, geride bıraktığımız günlerde de Katy Perry ile bir oyun anlaşmasına varmıştı. Katy Perry’deki gibi Spears ile da yapılan anlaşma da 5 yıl geçerli.
Britney Spears mobil oyununda anlaşma süresince yeni oyunda ve güncellemelerde Spears’ün sesi kullanılacak oyunda. Aynı zamanda oyun içerisinde kullanıcıların Spears ile iletişim kurmaları için bir bölüm ayrılacak. Glu Mobile tarafından yapılan bu oyun free2play olarak satışa sunulacak. Elde edilecek gelirse oyun içi satışlardan gelecek.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here