Ana SayfaAkıllı TelefonCumhurbaşkanı Erdoğan İPhone 6 Fiyatı

Cumhurbaşkanı Erdoğan İPhone 6 Fiyatı

-

IMDb, 2023 Yılının En Popüler Dizi ve Filmlerini Açıkladı!

Günümüzün en büyük dizi ve film veritabanı olarak faaliyetlerini gösteren ıMDb, 2023 yılının enleri...

Hong Kong’da faaliyet gösteren Royal Tech Plating Şirketinin firması, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için sınırlı sayıda İPhone 6 tasarladı. 24 ayar altın kaplama üzerine yapılan ve pırlanta taşlardan oluşan yıldızlar içerisine yerleştirilmiş bir portreden oluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan İPhone 6 telefonlar alıcıların beğenisine sunuldu.

Ayrıca, telefonun kaplaması için kullanılan altın tabakanın kalınlığının 5 mikron olmasından dolayı da, herhangi bir çizik olması durumunda bu çizik deri altına geçemiyor. Bu tasarımının yanı sıra, şarj yuvası, kulaklık, ekran filmi, silikon kap gibi birçok standart detayın da yer aldığı İPhonelerin fiyatı 19 bin dolar olarak belirlenmiş. Ancak, pırlantasız bir Cumhurbaşkanı Erdoğan iPhone 6 satın almak isterseniz, 9 bin dolar ödemek yeterli oluyor.

Altın ve pırlantadan oluşan ve Türkiye’den de pek çok akıllı telefon kullanıcısının dikkatini çekecek olan bir tasarım ürünü olan Cumhurbaşkanı Erdoğan İPhone 6’lar ise sınırlı sayıda üretilmiş. Sadece 198 adet olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın resminin yer aldığı telefonlar kısa sürede tükenecek gibi.

Avatar Frontiers of Pandora İnceleme Puanları ve Yorumları Belli Oldu

Massive Entertainment, Ubisoft ve FoxNext tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yarın (7 Aralık 2023) itibariyle yayınlanacak olan Avatar Frontiers...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz