Cumhurbaşkanı Erdoğan İPhone 6 Fiyatı

Hong Kong’da faaliyet gösteren Royal Tech Plating Şirketinin firması, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için sınırlı sayıda İPhone 6 tasarladı. 24 ayar altın kaplama üzerine yapılan ve pırlanta taşlardan oluşan yıldızlar içerisine yerleştirilmiş bir portreden oluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan İPhone 6 telefonlar alıcıların beğenisine sunuldu.

Ayrıca, telefonun kaplaması için kullanılan altın tabakanın kalınlığının 5 mikron olmasından dolayı da, herhangi bir çizik olması durumunda bu çizik deri altına geçemiyor. Bu tasarımının yanı sıra, şarj yuvası, kulaklık, ekran filmi, silikon kap gibi birçok standart detayın da yer aldığı İPhonelerin fiyatı 19 bin dolar olarak belirlenmiş. Ancak, pırlantasız bir Cumhurbaşkanı Erdoğan iPhone 6 satın almak isterseniz, 9 bin dolar ödemek yeterli oluyor.

Altın ve pırlantadan oluşan ve Türkiye’den de pek çok akıllı telefon kullanıcısının dikkatini çekecek olan bir tasarım ürünü olan Cumhurbaşkanı Erdoğan İPhone 6’lar ise sınırlı sayıda üretilmiş. Sadece 198 adet olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın resminin yer aldığı telefonlar kısa sürede tükenecek gibi.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0