Ana SayfaAkıllı TelefonDoogee kavisli bir akıllı telefonu satışa sunacak

Doogee kavisli bir akıllı telefonu satışa sunacak

-

LG ve Samsung, birkaç yıl önce yeni şeyler denediler: eğimli ekranlı akıllı telefonlarını tanıttılar. Samsung, dikey ekseni boyunca eğri bir ekrana sahip bir cihaz olan Galaxy Round‘u tanıttı. Bu arada, LG, yatay ekseni boyunca kavisli bir akıllı telefon olan LG G Flex‘i tanıttı. Cebe yerleştirildiğinde, düzleşip eğrisine dönecek kadar esnekti.

En son rapor, birkaç fotoğraf içeren bir tweet biçiminde Evan Blass‘dan (A.K.A. @Evleaks) geliyor. Tweet, aşağıda bahsedilen akıllı telefonu konu alıyor.

6GB RAM ve 128GB depolama alanı ile 18.5: 9 en-boy oranına sahip ekran olacak. Tweette yer alan iki görüntü, Doogee’nin marka bilinci ile esnek bir ekrana sahip olacağını gösteriyor.

Doogee, gölgelerden yakınlığı çerçevesiz, akıllı bir telefon olan Doogee Mix ile piyasaya çıktı. Bu gerçekleşirse, üretici kavisli görüntü form faktörünü tekrar alakalı hale getirebilir. LG G Flex gibi kıvrımlı ekranlı akıllı telefonların bir dönüş yapması gerektiğine mi inanıyorsunuz? Yoksa hiç olmayacak şeylerden mi bahsediyoruz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here