Ana SayfaAkıllı TelefonEEC Sertifikalı Yeni Xiaomi Telefonu, POCO F2 Olabilir Mi?

EEC Sertifikalı Yeni Xiaomi Telefonu, POCO F2 Olabilir Mi?

Poco F2'nin piyasaya çıkışı yakın olabilir mi ?

-

Yeni bir Xiaomi akıllı telefonu Avrasya Ekonomi Komisyonu (EEC) tarafından onaylandı. Telefonun merakla beklenen POCO F2 amiral gemisi olduğu düşünülüyor. Telefon, daha önce EEC tarafından onaylanmış bazı Xiaomi modellerinin model numaralarına benzeyen M2004J11G model numarasıyla görüntülendi.

Karşılaştırma için Poco F1‘in model numarası M1805E10A, Redmi K20 Pro‘nun model numarası M1903F11C, Redmi K30 Pro’nun model numarası ise M2001J11C olarak adlandırılmıştı.

Sertifikalı telefon 31 Mart’ta listelendi ve Poco markası altında artık bağımsız bir marka olan Xiaomi telefonu olduğu açıkça belirtiliyor. Telefonun Pocophone değil, bir Poco markası olarak listelenmesi ise oldukça ilginç. İlk modelin dünya çapında Pocophone F1 olarak piyasaya sürüldüğünü hatırlayın.

Poco F2‘nin F1’in sürpriz bir amiral gemisi serisiyle piyasaya sürülmesinden sonra 2019’da çıkması bekleniyordu, ancak bu olmadı. Markanın F2’yi piyasaya süreceğini düşündüğümüzde Poco X2, yeniden markalanmış Redmi K30 olarak tanıtıldı. Xiaomi, Redmi K30 Pro’nun Poco F2 olarak piyasaya sürülmeyeceğini doğruladı. Böylece, F2 belki de henüz sızdırılmamış bir tasarıma sahip olacak.

Şimdilik, F2’nin özellikleri veya tasarımı hakkında başka bir detay bulunmuyor, ancak yakında daha fazla ayrıntının ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Ayrıca bkz: Telefon Karşılaştırma

-- Reklam --
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here