Ana SayfaMobil UygulamalarEn İyi Android Kamera Uygulamaları 2018

En İyi Android Kamera Uygulamaları 2018

-

Telefonunuzdaki kamera uygulamasından memnun değil misiniz? Bu yazımızda sizlere en iyi android kamera uygulamalarını sunacağız.

Akıllı telefonlardaki kameralar eskiye oranla çok daha büyük önem taşımaya başladılar. Şirketler kameralarını daha iyi hale getirmek, düşük ışıkta daha iyi çalıştırabilmek ve insanların istediği özellikleri eklemek için çok mesafe katettiler. Birçoğu satış stratejilerini kameranın gücüne dayandırdı. Böylece kameralar bu günlerde akıllı telefonlar için çok önemli bir satış etkeni haline geldi.

Bu kameralardan en iyi şekilde yararlanmak için telefonunuzun varsayılan kamera uygulamasından daha mükemmel uygulamalar olduğunu biliyor muydunuz?.

İşte Android telefonlar için en iyi kamera uygulamaları sizlerle!

Camera FV-5

Camera FV-5 uygulaması manuel kamera sevenlerin seçtiği birçok kamera uygulamasından yalnızca bir tanesidir. Çeşitli DSLR özelliklerini bünyesinde barındırır. Manuel shutter hızı, ISO, ışık ölçümü, odaklanma, beyaz dengesi ve daha fazlasına sahiptir. Ayrıca JPEG, DNG (RAW) ve PNG dosya formatlarını destekler. 30 farklı dil için de desteği vardır. Sayamadığımız daha bir ton özelliği var. Fotoğraf çekiminde ses tuşu kullanımı için bile desteği mevcut. Ücretsiz olarak alabilir veya 3.95 $ ödeyerek profesyonel sürümünü kullanabilirsiniz.

Android için Camera FV-5 uygulamasını indir.

Camera MX

Camera MX en eski ve en popüler kamera uygulamalarından biridir. Geliştiriciler uygulamayı düzenli olarak günceller. Basit fotoğraflar için en iyi uygulamadır. Uygulama çeşitli çekim modlarına sahiptir. Fotoğrafın yanı sıra video çekmek için de kullanabilirsiniz. Kendi GIF’lerinizi oluşturmanız için bir GIF modu bile var. Dahili fotoğraf editörü ile fotoğraflarınızı ek programa ihtiyaç duymadan düzenleyebilirsiniz. Ciddi fotoğrafçılar başka uygulamalara bakmak isteyebilir.

Android için Camera MX uygulamasını indir.

Cymera

Cymera da eski ve popüler kamera uygulamalarının bir diğeridir. Ana özelliklere daha fazla odaklanılan bir uygulamadır. Bunlara ek olarak birçok filtre, çıkartma, özel efekt ve benzeri özellikler de bulunur. Ayrıca bir güzellik kamerası modu da vardır. Yüzünüzde ve vücudunuzdaki hataları giderebilen bir özelliktir. Ayrıca küçük düzenlemeler için bir fotoğraf düzenleyicisi de içerir. Uygulamayı indirmek ücretsizdir. Uygulama içi satın almak için ek şeyler bulunur.

Android için Cymera uygulamasını indir.

En İyi Android Kamera Uygulamaları 2018

DSLR Camera

DSLR Camera uygulamasının farkettiğiniz üzere iddialı bir adı vardır. Bununla birlikte bu uygulama daha iyi olan manuel kamera uygulamalarından biridir dememiz yanlış olmaz. Oldukça iyi manuel kontrol sayısına sahiptir. Bu beyaz dengesi, ışık ölçümü, canlı histogram, ISO ve daha fazlasını içerir. Ayrıca çeşitli çekim modları vardır. Konum etiketleme ve ses düğmelerini deklanşör düğmeleri olarak kullanma gibi özellikleri de bulunur. Tek dezavantajı uygulamanın ücretsiz olmaması. Bu uygulama 2.99 $ fiyat etiketi taşımaktadır.

Android için DSLR Camera uygulamasını indir.

En İyi Android Kamera Uygulamaları 2018

Footej Camera

Footej Camera yeni kamera uygulamalarından biridir. Popüler olan ve ciddi fotoğrafçılık özelliklerinin iyi bir karışımına sahiptir. Android’in Camera API’sini kullanır. Bunun anlamı elle kontrollerin çok çeşidinin olması demektir. Ayrıca video çekebilir, GIF’ler yapabilir ve seri çekim modu kullanabilirsiniz. RAW formatını destekler. Ücretsiz olarak deneyebilir veya pro sürümü için 2,99 $ ödeyebilirsiniz.

Android için Footej Camera uygulamasını indir.

En İyi Android Kamera Uygulamaları 2018

Manuel Camera

Manuel Camera adı aslında uygulamanın tam olarak ne işe yaradığını bizlere söylüyor. Birçok manuel ayara sahip bir kamera uygulamasıdır. Camera2 API’sinden tam olarak yararlanmaya çalışır. Shutter hızına, odak mesafesine, ISO, beyaz dengesi ve poz telafisini kullanabilirsiniz. Ayrıca bir zamanlayıcı içerir ve RAW desteği vardır. Cihazınızın RAW desteği de bu özelliğin kullanılması için gereklidir. Kullanımı son derece basittir. Satın almadan önce ücretsiz sürümünü deneyebilirsiniz.
Android için Manuel Camera uygulamasını indir.

En İyi Android Kamera Uygulamaları 2018Open Camera

Open Kamera, Android telefonlar ve tabletler için hafif, tam özellikli bir kamera uygulamasıdır. Hiçbir uygulama içi satın alma veya reklam olmadan ücretsiz kullanabilmenize imkan verir. Uygulamaya açık kaynak ve gerekli tüm kamera özellikleri ile birlikte geliyor. Odak modları, sahne modları, otomatik dengeleyici, HD video kaydı, kullanışlı uzaktan kumandalar, yapılandırılabilir ses tuşları, fotoğrafların ve videoların coğrafi etiketlenmesi, harici mikrofon desteği, HDR, dinamik aralık optimizasyon modu, küçük dosya boyutu vb.

Open kamera uygulamasi

Ayrıca, GUI sol veya sağ elini kullananlar için verimli bir şekilde optimize edebilir. Tüm bu fantastik özelliklerle, Open Camera hiç şüphesiz denemeye değer en iyi ücretsiz Android kamera uygulamalarından biridir.

Android için Open Camera uygulamasını indir.

Candy Camera

Candy kamera uygulaması daha iyi öz çekimler çekmeye yardımcı olan başka bir mükemmel kamera uygulamasıdır. Makyaj araçları, yüz zayıflama efektleri, çıkartmalar vb. içeren bir sürü filtre ve güzellik fonksiyonuyla gelir.

Candy Camera

Ayrıca, sessiz öz çekimler ve fotoğraflar çekebilir ve birden fazla fotoğraftan oluşan bir kolaj oluşturabilirsiniz. Ciddi bir fotoğrafçı için istenen uygulama değil. Ancak, bir selfie uzmanı için yeterli olabilir. Ücretsiz olarak kullanılabilir ve reklamlar içerir.

Android için Candy Camera uygulamasını indir.

Camera ZOOM FX

Camera ZOOM FX, zengin özelliklere sahip başka bir Android kamera uygulaması. Bu uygulamayla çok şey yapabilirsiniz: aksiyon çekimleri, sabit çekimler, fotoğraf filtreleri, fotoğraf kompozisyonu ve daha fazlası. Size tam manuel DSLR kontrolleri, RAW çekimi sağlar, ISO, netleme mesafesi, deklanşör hızı, çekim modları birleştirme imkanı verir.

Camera ZOOM FX

Sağlam, benzersiz özellikleri arasında hızlı çekim modu, HDR modu pro, Casus kamera, ses aktivasyonu, canlı efektler, vb. bulunur. Uygulama iki versiyonda mevcuttur (Camera ZOOM FX ücretsiz ve Camera ZOOM FX premium).

Android için Camera ZOOM FX uygulamasını indir.

Z Camera

Z Kamera, çok sayıda filtre ve düzenleme aracıyla gelen zarif bir kamera uygulamasıdır. Parmaklarınızla birkaç kaydırma hareketi ile kolayca kullanılabilecek basit bir arayüz sunar. Uygulama, herhangi bir fotoğraf veya video çekmeden önce filtre efektlerini önizlemenizi sağlar.

Z Camera

Uygulamanın diğer önemli özellikleri arasında bir fotoğraf editörü, HDR, güzellik öz çekimi, özel galeri, tilt-shift modu vb. bulunur. Ücretsizdir ancak bazı uygulama içi satın alımlar ve reklamlar içerir.

Android için Z Camera uygulamasını indir.

A Better Camera

A Better Camera, yüksek kaliteli fotoğraflar oluşturmak için çok amaçlı bir kamera aracıdır. HDR, HD panorama, multishot ve gece kamerası gibi tüm gelişmiş kamera işlevlerini tek bir uygulamada birleştirir.

A Better Camera

Uygulama, bir dizi resim çektikten sonra en iyi çekim fotoğrafı otomatik olarak tanımladığı bir “En İyi Çekim” moduna sahiptir. Fotoğraf meraklılarının tercih edeceği birçok gelişmiş ve benzersiz özellik barındırıyor. Bazı uygulama içi satın alımlarla A Better Camera ücretsizdir. Bununla birlikte, çok daha şaşırtıcı özelliklerin kilidini açan premium bir sürümü de vardır.

Android için A Better Camera uygulamasını indir.

Camera360

Camera360 ücretsizdir ve bir profesyonel gibi fotoğraf çekmenizi sağlayan Android için en iyi kamera uygulamalarından biridir. Uygulama, her türden düzinelerce benzersiz efektle gelen çok çeşitli “Kameralar” ile övünmektedir. Ayrıca, efektleri çektiğinizde doğrudan resimlere de entegre edebilirsiniz. Ancak, uygulama diğer kamera uygulamaları ile karşılaştırıldığında çok kullanışlı değildir. İlk başta gezinmek zor olabilir, ancak, bir kez onu ve tüm özelliklerini doğru bir şekilde keşfettikten sonra kolayca harika, profesyonel görünümlü fotoğraflar çekebilirsiniz.

Camera360

Diğer özellikler arasında hareket etiketleri, uygulama içi fotoğraf galerisi, mükemmel filtreler, fotoğraf editörü vb. bulunur. Bazı uygulama içi satın alma işlemleri vardır ve ayrıca reklam görüntüler.

Android için Camera360 uygulamasını indir.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here