En Lüks Otomobiller!

Günümüzün en önemli ulaşım araçlarından biri olan otomobiller hayatımıza ilk olarak 1886 yılında Karl Benz tarafından icat edilerek hayatımıza girdi. O günden bu zamana kadar ulaşım alanında bir numara olan otomobiller vazgeçilmez bir yer edindi. Bugünkü yazımızda sizlere En lüks Otomobiller nelerdir göz atalım.

Günümüz çağında birden çok otomobil bulunmakta bunun yanında fiyatlar ise otomobillerin performansına göre değişkenlik göstermekte. Uygun fiyatlısından tutun servet değerinde bulunan otomobiller hayatımızda yer almakta gelin bu otomobiller nelerdir bakalım.

Bugatti Chiron Profilee

Bugatti Chiron Profilee

Lüks otomobil listesinde yerini alan Bugatti Chiron Profilee 1500 beygir gücündeki birkaç özel üretiminden bir tanesi olarak sınırlı sayıda üretilmiştir, fiyatı ise 10.7 milyon dolardır.

Bugatti Centodieci

Bugatti Centodieci

Lüks otomobil listesinde yerini alan Bugatti Centodieci, 1600 beygir gücünde olup 0’dan 100’e 2,4 saniyede 200’e ise 6,1 saniyede çıkmakta. Fiyatı ise 9 milyon dolardır.

Mercedes-Maybach Exelero

Mercedes-Maybach Exelero

Lüks otomobil listesinde yerini alan Mercedes-Maybach Exelero 700 beygirlik motor, 6 metrelik uzunluk, 12 silindir özelliği ile 240 adet üretilmiştir. Fiyatı ise 8 milyon dolardır.

777 Hypercar

777 Hypercar

Lüks otomobil listesinde yerini alan 777 Hypercar 730 beygirlik gücü ile güçle maksimum 370 kilometre hıza ulaşmakta. Spor araba olarak geçen otomobilin değeri ise 7,5 milyon dolardır.

Rolls-Royce La Rose Noire Droptail

Rolls-Royce La Rose Noire Droptail

Lüks otomobil listesinde yerini alan Rolls-Royce La Rose Noire Droptail listemizin en pahalı otomobili olarak karşımıza çıkmakta. 593 beygir güç ve 840 Nm tork üretebilen 6,7 litrelik V12 motora sahip muhteşem bir otomobil olan Rolls-Royce La Rose Noire Droptail’in fiyatı ise 31.2 Milyon dolardır.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0