Ana SayfaMobil UygulamalarEvernote Android Uygulaması

Evernote Android Uygulaması

-

Not tutmayı, plan yapmayı ve listeleme ile hayatınıza şekil vermeyi seviyorsanız Evernote Android Uygulamasını kesinlikle kullanmanız gerekir. Android işletim sistemi için yayınlanmış olan uygulama bu isteklerinizi yerine getirmek için harika bir alternatif.

Planlı çalışmak konusunda harika bir işleve sahip olan uygulamada kendinize bir liste oluşturabilir ve gününüzü o listeye göre idare edebilirsiniz. Ne zaman ne yapmanız gerektiğiniz uygulamaya not ederek, uygulamanı özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Sadece bu da değil. Ayrıca ekonominizi de Evernote Android Uygulaması ile yönetebilirsiniz. Gelir gider durumu oluşturabilirsiniz Evernote ile ve bu sayede aylık gideriniz, geliriniz hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Evernote Android Uygulamasının önemli özelliklerinden birisi rahatlıkla senkronize olabilmesidir. Evernote Android Uygulamasını indirdikten sonra istediğiniz her cihaza senkronize ederek dilediğiniz zaman notlarınızı, listelerinizi kullanabilir, onlara erişim sağlayabilirsiniz.

Evernote uygulamasının premium sürümü ise, bu özelliklerin üstünde özelliklere sahip. Küçük bir ücret ödedikten sonra uygulamanın premium sürümüne sahip olabilirsiniz.

Evernote Android Uygulaması
Evernote Android Uygulaması

Tüm bu anlattıklarımıza sahip olabilmek için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan butona tıklayarak uygulamanın Google Play Store linkine ulaşmak olacaktır. Uygulamayı indirip cihazınıza kurduktan sonra yapımın velinimetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Şimdiden iyi kullanımlar dilerim!

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here