Ana SayfaMobil UygulamalarFacebook Messenger Rekor Kırdı - Tam 1 milyar indirme

Facebook Messenger Rekor Kırdı – Tam 1 milyar indirme

-

Facebook’un mesajlaşma uygulaması Messenger uzun zamandır dev sosyal medya uygulamasından ayrı bağımsız bir uygulama olarak yayınlanıyordu. İlk yayınlandığında kullanıcılardan tepki alan ve kullanıcı alışkanlığı değiştirmeye yönelik bir hamle olduğu için kolay kolay benimsenmeyen uygulama aldığı tepkilerden kendini kabul ettirmişe benziyor.

Facebook Messenger’dan 1 Milyar İndirme

Google Play’de 1 milyar indirme sayısına ulaşan uygulama kendi kabul ettirdiğini resmen kanıtladı. Bu sayı ile birlikte rekorları da kıran uygulama, Google’ın kendi uygulamalarından sonra 1 milyar indirme rakamına ulaşan ilk uygulama oldu.

Bu kadar yüksek indirme sayısına rağmen Messenger’ın Google Play puanı 4 yıldızın altında. Zorlama ile de olsa sonunda çoğu kullanıcının telefonunda yerini alan Facebook Messenger sürekli geliştirilen bir uygulama olması sebebiyle kullanıcılar tarafından affedilmişe benziyor.

Facebook-Messenger

Sesli ve görüntülü konuşma imkanı sağlayan Facebook Messenger sadece dayatılma ile bu başarıyı elde etmiş olmaz. Sürekli geliştirilen uygulama kullanıcıların alışkanlıklarını değiştirmiş olsa bile onlara yeni alışkanlıklar edindirme konusunda oldukça başarılı olmuşa benziyor.

Facebook messenger Uygulamasını indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Bu arada facebook messenger için de ilk oyunun geliştirildiğini söyleyelim. Doodle Draw for Messenger isimli facebook messenger’in ilk oyunu görücüye çıktı. Bu oyun ios ve android platformlarında indirilebilir durumda. Facebook’da bu oyunu doğruluyor. Detaylar için ilerleyen saatlerde sizleri daha kapsamlı bilgilendiriyor olacağız.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here