Ana SayfaİpucuFoursquare Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Foursquare Nedir ve Nasıl Kullanılır?

-

Foursquare nedir? Sorusuna yanıt arıyoruz. Foursquare bulunduğunuz konumu arkadaşlarınıza paylaşmanızı sağlayan bir sosyal paylaşım uygulamasıdır. Ayrıca Foursquare farklı şehirleri keşefettirmeyi vaad eden, Gps’i kullanan, arkadaşlarınızla ağ kurmanızı sağlayan bir oyun olarakta tanımlayabiliriz.

2009 senesinde kurulan sosyal medya devi Foursquare 10 milyondan fazla kullanıcısı olan ve geçtiğimiz aylarda 1 milyar check-in sayısına ulaşan dev bir sosyal ağ. Kullanıcılar cep telefonlarına kurdukları Foursquare uygulamasıyla bulundukları mekanları arkadaşları ile paylaşabiliyorlar.

Foursquare nasıl kullanılır?

Gps destekleyen tüm akıllı telefonlar için Foursquare uygulaması mevcuttur.
Yapmanız gereken sadece telefonunuzda ki uygulama marketine girip arama kısmına “Foursquare” yazıp search etmek ve ardından uygulamayı indirip kişisel bilgilerinizle kullanmaya başlamak olacaktır.

Uygulamanın başlıca özelliği etrafınızda bulunan mekanları görebilmeniz. Mekanları görebilmek için tek yapmanız gereken ise gps destekli cihazınız üzerinden ekranın altında bulunan “places” seçeneğine tıklamak. İşte hepsi bu kadar.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here