Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy A52, Ağustos Yamasını Alan İlk Cihaz Oldu!

Galaxy A52, Ağustos Yamasını Alan İlk Cihaz Oldu!

Samsung, yeni Ağustos 2021 güvenlik yamasını yine ilk sunan marka olmayı başardı. Şirket henüz Ağustos ayına girmeden güncellemeyi ilk olarak Galaxy A52 için sunmaya başladı bile.. İşte detayları..

-

Bilindiği üzere Samsung, aylık güvenlik yamasını sunmakta oldukça başarılı adımlar atmaya devam ediyor. Şirket en son Temmuz yamasını ilk sunan marka olmuştu. Şimdi de bu ilki Ağustos yamasıyla sürdürmeye devam ediyor. Temmuz yamasını 30’dan fazla cihazına gönderen firma, yeni Ağustos yamasını da ilk olarak Galaxy A52 için sunmaya başladı.

Ağustos 2021 güvenlik yamasının yayınlandığı ilk Android cihaz olan A52, güvenliğın yanı sıra bir de düzeltme ekine de sahip oluyor. Ayrıca cihaz ilk güncellemeyi aldığı için kısa sürede birçok ülkedeki kullanıcılara hızlı bir şekilde yayılması bekleniyor.

Yeni Ağustos 2021 yaması Galaxy A52 (SM-A525F) için Kafkas ülkeleri, Almanya, Kazakistan, Rusya ve Ukrayna bölgelerinde gönderilmeye başladı. Güncellemenin ilerleyen günlerde daha fazla cihaza gönderilmesi bekleniyor. Bununla birlikte A525FXXU3AUG4 sürüm numarasıyla gelen güncelleme, aynı zamanda içerisinde birçok hata düzeltmesi ve iyileştirmeyi de barındırıyor.

Şuan için güncellemenin hangi hataları düzelttiği bilinmiyor. Ancak iyileştirilen stok uygulamalar sayesinde cihazın genel kararlılığı arttırılıyor. Aynı zamanda Samsung ve Google‘den meydana gelen tüm güvenlik ve gizlilik açıkları kapatılmış oluyor.

Galaxy A52, 2021 yılının Nisan ayında Android 11 ve One UI 3.1 ile piyasaya sunulmuştu. Cihaz, aylık güvenlik paketlerinin yanı sıra üç büyük Android sürüm güncellemesi daha alacak.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here