Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy A52, Temmuz 2021 Yamasını Almaya Başladı

Galaxy A52, Temmuz 2021 Yamasını Almaya Başladı

Samsung yeni Temmuz 2021 güvenlik yamasını hız kesmeden daha fazla cihazına sunmaya devam ediyor. Şirket şimdi de Galaxy A52 için bu güncellemeyi göndermeye başladı. İşte detayları..

-

Bilindiği üzere Samsung, Nisan, Mayıs ve Haziran 2021 yamalarını ilk sunan marka olmuştu. Şirket bu ilki kaybetmeyerek geçtiğimiz hafta Temmuz 2021 yamasını Galaxy S10 modeline sunarak yine ilk firma olmayı başarmıştı. Bununla kalmayan Güney Kore’li dev, Galaxy Fold, Galaxy S20, Galaxy Note 10 gibi modellerine de bu güncellemeyi göndermişti.

Şirket akıllı telefonlarının dışında Galaxy Tab Active 2 ve Galaxy Tab A 8.0 tablet modellerine de yeni Temmuz yamasını sunmuştu. Bugün ise Samsung, hız kesemeden güncellemeyi daha fazla cihazına dağıtmaya devam ediyor. Galaxy A52 için sunulmaya başlayan yeni güvenlik yaması cihazın içerisinde meydana gelen tüm güvenlik açıklarını kapatıyor.

Galaxy A52 (SM-A525M) modeline Bolivya ve Panama bölgelerinde sunulan güncelleme, ilerleyen günlerde teknik aksaklık olmazsa daha fazla bölgeye yayılmaya başlayacaktır. Bu nedenle eğer Galaxy A52 kullanıyorsanız cihazınızın güncelleme bölümünü sıklıkla kontrol etmenizde fayda var.

Yeni güncelleme güvenlik ve gizlilik açıklarını kapatmanın yanı sıra birçok hata düzeltmesi ve iyileştirmeyi de beraberinde getiriyor. Cihazın iyileştirilmiş stok uygulamaları sayesinde genel performası artıyor aynı zamanda Samsung ve Google‘dan meydana gelen birçok hata düzeltilmiş oluyor.

Samsung Galaxy A52, bu yılın Nisan ayında Android 11 ve One UI 3.1 ile satışa çıkmıştı. Şirket bu modeline dört yıl boyunca güvenlik yamalarını ve üç büyük Android sürüm güncellemesi sunacak.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here