Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy A6 (2018) Mayıs Yamasını Almaya Başladı!

Galaxy A6 (2018) Mayıs Yamasını Almaya Başladı!

Samsung, aylık sunulan güvenlik yamalarından Mayıs 2021 güvenlik güncellemesini şimdi de Galaxy A6 (2018) modeline göndermeye başladı. Şirket hız kesmeden daha fazla cihazını güncellemeye devam ediyor.

-

Bilindiği üzere Samsung, aylık güvenlik yamalarını hız kesmeden daha fazla cihazına göndermeye devam ediyor. Şirket en son Haziran 2021 güncellemesini 100’den fazla Galaxy cihazına sunmayı başarmıştı. Bununla kalmayarak Nisan, Mayıs ve Haziran yamalarını sunan ilk marka Samsung olmuştu. Bugün ise şirket Galaxy A6 (2018) için yeni Mayıs 2021 güvenlik yamasını göndermeye başladı.

Şirket bu güncellemeyle birlikte Mayıs 2021 yamasını 34 ülkede yine Haziran yamasında olduğu gini 100‘den fazla cihazına göndermeye başardı. Yeni güncelleme Galaxy A6‘nın içerisinde meydana gelen tüm güvenlik açıklarını kapatıyor. Aynı zamanda yama birçok hata düzeltmesini ve iyileştirmeyi beraberinde getiriyor.

A600GNUBU9CUE3 sürüm numarasıyla gelen güncelleme ilk olarak ABD ve Kolombiya pazarlarına sunulmuş durumda. Ancak ilerleyen günlerde güncellemenin daha fazla pazara yayılması bekleniyor. Eğer sizde Galaxy A6 (2018) kullanıyorsanız cihazınızın güncelleme bölümünü sıklıkla kontrol etmenizde fayda var.

Yeni güncelleme Google ve Samsung‘tan meydana gelen güvenlik açıklarını ve hata düzeltmelerini gideriyor. Ayrıca iyileştirilmiş stok uygulamalar ile telefonun genel performansı arttırılmış oluyor. Samsung, önümüzdeki Pazartesi günü Galaxy Session etkinliğinde akıllı telefonların güvenliği hakkında bir konuşma düzenleyecek. Bu etkinlikte yeni güncellemeler hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here