Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy J7 (2017), Haziran 2021 Yamasını Almaya Başladı!

Galaxy J7 (2017), Haziran 2021 Yamasını Almaya Başladı!

Samsung, Haziran 2021 güvenlik yamasını şimdi de dört yaşına giren Galaxy J7 (2017) modeli için sunmaya başladı. Şirket böylelikle yeni yamayı eski veya yeni model ayırt etmeden göndermeye devam ediyor.

-

Kore’li dev Samsung, geçtiğimiz yıldan beri 350‘den fazla cihazını güncellemeyi başardı. Şirket bununla kalmayarak aylık olarak gönderilen Nisan, Mayıs ve Haziran 2021 güvenlik yamalarını ilk sunan marka olmuştu. Şimdilerde ise firma, Haziran 2021 yamasını daha fazla cihazına göndermeye devam ediyor.

Mayıs ayının sonundan itibaren sunulmaya başlayan güncelleme bugüne kadar 100’den fazla Galaxy cihazına ulaştı. Bugün ise firma eski yeni ayrımı yapmadan dört yaşındaki Galaxy J7 (2017) için bu yeni yamayı sunmaya başladı. Yeni güncelleme ile birlikte cihazın içerisinde meydana gelen tüm güvenlik açıkları ve hatalar giderilmiş oldu.

Galaxy J7

Galaxy J7 (2017) için Meksika’da sunulan güncelleme ilerleyen günlerde daha fazla pazara yayılacaktır. Eğer sizde bir Galaxy J7 (2017) kullanıyorsanız cihazınızın güncelleme bölümünü sıklıkla kontrol etmenizde fayda var. J730GMUBSCUF3 sürüm numarasıyla gelen güncelleme güvenlik yamasının dışında birçok hata düzeltmesini ve iyileştirmeyi beraberinde getiriyor.

Yeni güncelleme Samsung‘tan meydana gelen 19 hatayı, Google‘den de dört hatayı düzeltiyor. Android 9 tabanını dayanan yeni güncelleme iyileştirilmiş stok uygulamalar sayesinde cihazın genel performansını da arttırıyor. Yeni güncellemenin ilerleyen günlerde ülkemize de sunulması bekleniyor.

Galaxy J7, 2017 yılında Android 7.0 ile piyasaya çıkmıştı. Cihaz daha sonra Android 8.0, 2019 yılında da Android 9 güncellemesine kavuşmuştu. Mart 2021 güvenlik yamasını alan cihaz, şimdi de en güncel Haziran 2021 yamasına kavuştu. Samsung‘un bir süre daha bu modeline güncelleme sunacağı tahmin ediliyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here