Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy M51, Temmuz 2021 Güvenlik Yamasını Aldı!

Galaxy M51, Temmuz 2021 Güvenlik Yamasını Aldı!

Samsung, Temmuz 2021 güvenlik yamasını artık M serisi cihazlarına göndermeye başladı. Şirket Temmuz ayı bitmeden 100'den fazla cihazına yeni güvenlik yamasını sunmayı planlıyor. İşte detayları..

-

Nisan, Mayıs ve Haziran yamalarını ilk sunan firma olan Samsung, bu ilki Temmuz yamasında da yapmıştı. Şirket iki hafta önce Galaxy S10 ile başlattığı yamayı hız kesmeden kısa sürede Galaxy S21, S20, S20 FE, Note 20, A52, Z Flip, Z Fold, Note 9 gibi birçok cihazına göndermeyi başardı.

Bugün ise şirket yeni güncellemeyi S ve A serisinde bırakmayarak M serisi cihazlarına da sunmaya başladı. Galaxy M51‘e sunulan yeni güncelleme ile birlikte cihazın içerisinde meydana gelen tüm güvenlik ve gizlilik açıkları kapatılmış oldu. Her geçen gün daha fazla genişetilen güncelleme ilerleyen günlerde başka M serisi modellere de sunulablir.

M515FXXU3CUG1 sürüm numarasıyla Rusya ve Ukranya pazarında sunulan güncelleme, ilerleyen günlerde daha fazla küresel pazara yayılacaktır. Bu nedenle eğer bir Galaxy M51 kullanıyorsanız cihazınızın güncelleme bölümünü sıklıkla kontrol etmenizde fayda var. Yeni güncelleme güvenlik yamasının dışında bir de Android Auto sorunun çözeden hata düzeltme içeriğini de beraberinde getiriyor.

Samsung ve Google‘dan oluşan tüm hataların düzeltilmesinin yanı sıra iyileştirilen stok uygulamalar sayesinde cihazın performansı ve kararlılığı arttırılmış oluyor. 20’den fazla güvenlik açığının kapatıldığı bu güncelleme ile birlikte cihaz gelecek yamaları da alacak.

Galaxy M51, 2020 yılının ikinci çeyreğinde Android 10 ile piyasaya sunulmuştu. Bu yılın başlarında Android 11 ve One UI 3.1 güncellemesini alan telefon, bir büyük Android sürüm güncellemesi daha alacak.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here