Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy S10 Lite, Temmuz 2021 Yamasını Aldı!

Galaxy S10 Lite, Temmuz 2021 Yamasını Aldı!

Samsung, yeni Temmuz 2021 güvenlik yamasını şimdi de Galaxy S10 Lite modeline sunmaya başladı. Şirket böylelikle yeni yamayı S10 serisinin tamamına göndermeye başladı. İşte detayları..

-

Bilindiği üzere güncelleme konusunda geçen yıldan beri oldukça iyi adımlar atan Samsung, özellikle aylık güvenlik yamalarında diğer üreticilere göre daha ileride gidiyor. Şirket Nisan, Mayıs, Haziran yamalarından sonra şimdi de Temmuz yamasını sunan ilk marka oldu. Bu başarısını birçok cihazına yaymak isteyen firma güncellemeyi ilk olarak Galaxy S21 serisine daha sonra S20 ve Note 20‘ye sundu.

Bunula yetinmeyen firma Galaxy S20 FE, Note 10, S10, gibi akıllı cihazlarına da güncellemeyi gönderdi. Akıllı telefonlarının yanı sıra Galaxy Tab Active ve Galaxy Tab A 8.0 modellerine de güncellemeyi göndermeyi ihmal etmeyen şirket, bugün S10 serisinin en düşük modeli olan S10 Lite içinde bu yamayı sundu.

Galaxy S10 Lite

G770FXXS4EUF6 sürüm numarasıyla İspanya’da sunulmaya başlanan yeni yama, ilerleyen günlerde teknik bir aksaklık olmazsa daha fazla bölgeye yayılacaktır. Bu neden eğer bir Galaxy S10 Lite kullanıyorsanız cihazınızın güncelleme bölümünü sıklıkla kontrol etmenizde fayda var. Yeni güncelleme cihazın içerisinde meydana gelen 20’den fazla güvenlik ve gizlilik açıklarını kapatıyor.

Bununla birlikte aynı zamanda birçok hata düzeltmesini ve iyileştirmeyi de beraberinde getiriyor. Google ve Samsung‘tan oluşan tüm hatalar giderilirken, iyileştirilen stok uygulamalar sayesinde cihazın genel performansı arttırılıyor. Güncelleme, birçok Galaxy kullanıcısında meydana gelen Android Auto hatasını da düzeltiyor.

Galaxy S10 Lite, 2019 yılının başlarında Android 10 ile satışa çıkmıştı. Cihaz 2021’in başlarında Android 11 güncellemesine kavuştu. Bundan sonra ise iki büyük Android sürüm güncellemesi daha alacak ve sonra şirket bu modeline güncelleme göndermeyi bırakacak.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here