Galaxy S6 ile Gelen 9 Muhteşem Özellik

Ana sayfa temasını değiştirin: Galaxy S6 Ayarlar menüsü ve sonra “temalara” tıklayın gelen ekrandan uygulamak istediğiniz temayı seçin. hafızada yüklü gelen ve  aralarında Marvel’s Avengers: Age of Ultron, Hello Kitty, Molang ve LEGO vs temalar bulunan özel galerilerden bir tanesini ana temanız yapın.

Galaxy S6 ile gelen 9 muhteşem özellik

2. Kilit ekranında doğrudan arama yapın: Samsung Galaxy S6 ile ekran kilidi varken arama yapmanız mümkün. Yapmanız gereken ekranın sol alt köşesindeki telefon sembolünü yukarı doğru çekmek. Acil durumlar için hızlı aramalarınızı gerçekleştirin.

Galaxy S6 ile gelen 9 muhteşem özellik

3. Hızlı panele kilit ekranından ulaşın: Güvenli kilit ekranında hızlı panele anında erişim yapılabiliyor. Bu kısayol sayesinde Wi-Fi internet bağlantısı kurmanın yanı sıra diğer birçok özelliği kilit ekranını açmadan değiştirebiliyorsunuz.

Galaxy S6 ile gelen 9 muhteşem özellik

4. Konuşma sırasında hızlı erişim: Telefonla konuşma gerçekleştirirken o anda ihtiyaç duyabileceğiniz uygulamalara hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ekranı kaydırmak olacak, 6 uygulamaya sorunsuz bir şekilde görüşmeye devam ederken erişmek mümkün. Karşı taraf ile sohbet ederken e-posta, mesajlar, internet, kişiler, s-planlayıcı ve memo gibi uygulamalara erişim sağlayabilirsiniz.

Galaxy S6 ile gelen 9 muhteşem özellik

5. Klasörlerde hızlı yönetim: Uygulamalarınız için klasör oluşturmak çok kolay, tek yapmanız gereken klasör içerisinde olmasını istediğiniz uygulamayı alıp, diğer uygulamanın üzerine sürüklemek olacak. Bu sayede 2 uygulama da klasör içerisine girecek, tek yapmanız gereken klasöre bir isim vermek olacak.

Galaxy S6 ile gelen 9 muhteşem özellik

6. Daha iyi özellikler, daha iyi iletişim: Samsung Galaxy S6 modeli ile bir çok yeni özellik geldi diyebiliriz. Bunlardan bir kaçı, kişiler, paylaşım ve mesajlaşma diyebiliriz. Telefonunuzda bir kişi bilgisini arkadaşınıza iletmek istediğinizde, rehberinizden numarayı arayıp bir kenara yazmak yerine kişinin tüm bilgilerini tek seferde paylaşmak mümkün. Telefon numarası, adres bilgisi, e-posta adresi gibi kişi bilgileri “Kolay Paylaşım” başlığı altında hızlı bir şekilde iletilebiliyor.

Sadece kişi bilgileri değil, dosyalarınız fotoğraflarınız, tek seferde 1 GB’a kadar hızlı gönderim yapılabiliyor. Eğer karşı taraf, bu özelliğe sahipse, doğrudan gönderim yapılabiliyor. Karşı tarafın bu özelliği yoksa, seçilen dosyalar bulut sürücüsüne aktarılarak karşı tarafa indirmesi için bir bağlantı iletiliyor. Gönderilmek istenen dosyalar 2 gün boyunca bulut sürücüsünden silinmiyor.

Galaxy S6 ile gelen 9 muhteşem özellik

7. Fotoğraflarınızda favoriler: Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, telefonunuzda onlarca farklı fotoğraf olacaktır. Tabi çektiğiniz her fotoğrafı beğeneceksiniz diye bir şey yok, sevdiğiniz fotoğrafları sevmediklerinizle ayırt etmek için favorilere ekle seçeneği, zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Galaxy S6 ile gelen 9 muhteşem özellik

8. İşlevsel müzik uygulaması: Sevdiğiniz sanatçıları, sevdiğiniz türleri bir arada tutabileceğiniz müzik uygulaması sayesinde oynatma listelerinizi oluşturabilir, bu sayede tüm müziklerinizin karışık olması derdinden kurtulabilirsiniz.

Galaxy S6 ile gelen 9 muhteşem özellik

9. Yön kilidi: Kilit ekranında daha basit çözümler arıyorsanız, erişimi daha hızlı bir şekilde sağlamak istiyorsanız. Samsung Galaxy S6 modeli ile gelen yön kilidi hayat kurtaran özelliklerden bir tanesi olabilir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0