Ana SayfaAkıllı TelefonGerçek ve kullanımda olan iPhone 6 sızdırıldı

Gerçek ve kullanımda olan iPhone 6 sızdırıldı

-

Sürekli olarak hakkında sızıntılar gelen ve teknoloji dünyasını birbirine katan iPhone 6 hakkında gelen iddialar bu haberden sonra son bulacak, çalışır biçimde olan ancak sahte iOS işletim sistemi yani Android işletim sistemi ile çalışan iPhone 6 Çin’liler tarafından şimdiden klonlanmış durumda.

2 ay içerisinde geliyor

iPhone 6 hakkında ilk defa internet üzerinde bu kadar net bir sızıntı gerçekleşiyor, her ne kadar sahte iOS işletim sistemi ile çalıştığı bilinse de iPhone 6’nın bu tasarım ile geleceği kesin, 4.7 inç ve 5.5 inç büyüklüğünde iki farklı model olarak üretilmesi beklenen ancak fiyatı ile oldukça cepleri yakması beklenen iPhone 6 hakkında gelen görseller teknoloji dünyasına son noktayı koymuş oldu.

Her ne kadar yayınlanan görseller resmi bir Apple cihazın yerini tutmasa da iPhone 6’yı merak eden kullanıcılar için gerçek ve çalışır biçimde sızdırılan iPhone 6 kullanıcıları biraz olsun heyecanlandıracaktır.

Bakalım iPhone 6 kullanıcıları memnun edecek mi? Sizler Apple cihazlar ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.