Ana SayfaİpucuGoogle Chrome geçmişi nasıl temizlenir?

Google Chrome geçmişi nasıl temizlenir?

-

Mac’teki Fotoğraflar’da yinelenen fotoğrafları silme

macOS'in önceki sürümlerinde, Fotoğraf Kitaplığınızdaki yinelenen fotoğrafları otomatik olarak izlemek için Mac'inize güvenmek bir seçenek...

Dünyanın en büyük tarayıcısı Google Chrome kullanıcılar tarafından oldukça seviliyor, Google tarafından geçtiğimiz yıllarda geliştirilen internet tarayıcısı adeta kullanıcıları kendine bağlıyor, sade tasarımı ve verdiği api eklenti destekleriyle dikkat çeken tarayıcı mağaza ve tema açısından da kullanıcılarını yarı yolda bırakmıyor.

İlk olarak Google Chrome tarayıcı kullananların sorduğu ilk soru ”Geçmiş nasıl temizleniyor” sorusuna bu haberimiz üzerinden yanıt vereceğiz, ilk öncelikler Chrome üzerinden yaptığınız tüm aramaları ve çerezleri rahatlıkla silebilirsiniz, aramalarınızı silmek için yapmanız gereken Chrome üzerinde bulunan 3 çizgiye tıklayıp geçmiş demeniz yeterli.

Geçmiş dedikten sonra karşınıza geçmişi sil gelecektir, geçmişi sil dediğinizde ise tüm her şey silinecektir, yer imleri ve sık kullanılanlar siz silmediğiniz sürece silinmeyecektir.

-- Reklam --

Microsoft Teams, en şık özelliklerinden birini Android uygulamasına getiriyor

Pandemi, çeşitli video konferans araçlarını ana akıma taşıyarak Zoom, Google Meet ve Microsoft Teams'i ön plana çıkardı. Kurumsal ve...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz