Ana SayfaAndroid HaberleriGoogle Drive 190 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Google Drive 190 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

-

Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemlerinin dışında WEB üzerinden’de kullanılabilen Google Drive an itibariyle 190 milyon kullanıcıya ulaştı.

Google I/O 2014 konferansı sırasında 190 milyon kullanıcıya ulaşan bulut depolama servisi kullanıcılara 15GB ücretisiz alan hediye ediyor, servisin kullanımı ise oldukça kolay, Gmail hesabınızla bulut depolama servisi olan Drive giriş yapıyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz.

15GB ücretsiz alanın yanı sıra para ile beraber ek alanlar satın alabilirsiniz, fiyatların oldukça uygun olduğu Google Drive üzerinde şuana kadar 190 milyon kayıtlı kullanıcı var ve en bilindik firma olan Google’a ait servisin güvenlik konusunda oldukça güvenli olduğu söyleniyor.

Google Drive dünya çapında kullanıma açık durumda, eğer sizlerde 190 milyon kullanıcının arasına katılmak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken kendinize bir Gmail hesabı almak, ondan sonra ise Google.com adresine gidip Google Drive yazıp servise Google hesabınızla giriş yapıp kullanmaya başlamak.

Sizce 190 milyon kullanıcının yüklediği veriler herhangi bir hack saldırısında çalınsa, bu verilerin içerisinde sizlerinde verileri olsa nasıl bir tepki gösterirsiniz? bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

Güncelleme: Google bugün an itibariyle Google Drive for Work servisini etkinleştirdi, buna göre kullanıcılar artık aylık 10 dolar karşılığında aylık sınırsız depolama alanına sahip olacaklar.

-- Reklam --
Önceki İçerikAndroid TV Duyuruldu
Sonraki İçerikTwitter’a Yeni Güncelleme

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.