Ana SayfaAkıllı TelefonGoogle Pixel 3 Canlı Görüntüleri Sızdırıldı!

Google Pixel 3 Canlı Görüntüleri Sızdırıldı!

Uzun zamandır çıkan Pixel 3 XL hakkındaki sızıntılara karşı bu kez Pixel 3 hakkında yeni görüntüler sızdırıldı...

-

Henüz yayınlanmamış Google Pixel 3 XL modelinin bir incelemesinin gelmesinden hemen bir gün sonra telefonun başka bir inceleme videosu geçen hafta çevrimiçi olarak yayınlandı. Her iki inceleme de daha büyük telefona konsantre olmuşlardı. Standart Pixel 3 hakkında hiçbir şey söylemiyorlardı.

Nihayet Google Pixel 3‘ün canlı görüntüleri bu sızıntılardan birkaç gün sonra Reddit‘te ortaya çıktı. Görünüşe göre telefon 5,5″ uzun ekran ile gelecek. Ekranda çentik bulunurken çift selfie kameraları da açıkça görülebiliyor.

Google Pixel 3 Canlı Görüntüleri Sızdırıldı!

Google çok fazla tasarım değişiklikleri yapan bir firma değildir. Telefonun önceki model olan Pixel 2‘ye çok benzediğinin farkındayız. Arka taraf alttan üste doğru olacak ve tek kameralı kurulum cam panele yerleştirilecek. Önde ise çeneye konumlanmış bir kulaklık girişi ve hoparlör olacak. Telefon tasarımındaki en büyük değişiklik şu ki ön tarafta bir çift kamera kurulumuna sahip olacağız.

Google Pixel 3 Canlı Görüntüleri Sızdırıldı!

Ekran görüntülerine göre her iki kamera da 8/8 olacak şekilde diyafram açıklığına sahip olup 8 MP olacaklar. Ekran kısmı için 18:9 en/boy oranı, Full HD + çözünürlük ve 440 dpi gibi bazı temel özellikleri açıklanıyor. Pil en az 2915 mAh kapasiteli Li-ion olacak. Ancak ekran görüntüsü sızdırılan telefonun % 94 şarjda olduğu göz önüne alınırsa güç hücresi büyük olasılıkla 3000 mAh olarak gelecek.

Sızıntı daha fazla ekran görüntüsü vermedi. Ancak telefonun bir Snapdragon 845 yonga seti ve 4 GB RAM olması oldukça muhtemel görünüyor. 3,5 mm’lik ses jakının geri dönmesi pek mümkün değil ama yine de kesin konuşmak için henüz çok erken.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Kaynakgsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here