Ana SayfaAkıllı TelefonGoogle Pixel Fold Render Görüntüleri ve Bazı Özellikleri Paylaşıldı

Google Pixel Fold Render Görüntüleri ve Bazı Özellikleri Paylaşıldı

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Markanın yeni ürün kategorilerindeki büyük genişlemesinin tam ortasında olduğumuzdan, Google‘ın Pixel cihazlarının hayranı olmak için hiç bu kadar heyecan verici bir zaman olmamıştı. Yeni Pixel Watch‘ı yeni aldık ve 2023’te gelmesi beklenen Pixel Tablet ile dört gözle bekleyecek daha çok şey var. Ancak belki de en merakla beklenen yeni Pixel, uzun süredir söylentilere konu olan katlanır ekranlı model olmuştur: Pixel Fold dediğimiz şey. Yeni bir raporda Jon Prosser, piyasaya sürülmesinin nasıl görünebileceğine dair bize bir ipucu verirken, yaklaşan telefonun kesinlikle çarpıcı bazı görüntülerini paylaşıyor.

Renderler çok güzel görünüyor. Pixel 7’yi güçlü bir şekilde anımsatan bir görünümle, kapatıldığında göze hoş görünmeyen herhangi bir boşluk olmaksızın inanılmaz derecede ince izlenimi veren katlanabilir bir tasarım görüyoruz. 9.5MP delik özçekim kamerası olacağı söylenenlerle tamamlanan dış ekran, hızlı görevlerin yapılması için iyi boyutlandırılmış görünüyor ve buradaki tüm tasarım krom kaplamalı bir cilaya sahip.

İçeride, telefonun katlanır ekranını çerçeveleyen o kalın kenarlıkları görünce biraz çerçeve şoku yaşıyoruz. En azından bu, ikinci özçekim kamerası (başka bir 9,5 MP bileşen) için boşluk olmadığı anlamına gelir ve bunun yerine Google, onu sağ üst kenara yakın çerçevede gizleyebilir.

Google Pixel Fold

Arkada, kameraların kendileri Pixel 7 Pro‘ya çok benziyor, ancak paketin tamamı artık o modelde aldığımız çubuk yerine yükseltilmiş bir ada. Katlanabilir tasarımın yapısına gelince, iyi yapılmış hissi uyandırdığını ve şaşırtıcı derecede ağır olduğunu belirtiyor.

Google Pixel Fold

Bu donanım için ilginç bir yön, Google’ın telefonun güç düğmesine entegre edilmiş bir parmak izi tarayıcısı ile devam etmesi olabilir. Bu, katlanabilirler için alışılmadık bir durum değil, ancak Google için başka bir ilk olabilir.

Google Pixel Fold

Prosser’ın sızıntılarla ilgili sicili biraz karışık olabilir, ancak burada belirttiği gibi, Google donanımı onaylamadan çok önce Pixel Watch’ı açıklamıştı. Burada gördüğünüz renderlar kendisi tarafından oluşturuldu, ancak gördüğü görüntülere ve endüstri kaynakları tarafından kendisine sağlanan bilgilere dayanılarak oluşturuldu. Bu, onları Google’ın planlarının kesin kanıtı yapmayabilir, ancak burada en azından birkaç doğru fikirde bulunursa şaşırmayız.

Google Pixel Fold

Peki, Pixel Fold’u ne zaman elinize almayı umabilirsiniz? Güya Google, Pixel Tablet ile birlikte telefonu Mayıs 2023’te piyasaya sürmek istiyor. Ne yazık ki, bir zamanlar fiyatlandırmanın (kuşkusuz yüksek) katlanabilir pazarın alt ucunda olabileceğini duymuş olsak da, Prosser’in kaynakları Google’ın Fold’u 1.800 $ gibi yüksek bir fiyata satacağını düşünüyor.

Doğru olduğu ortaya çıkarsa bunu almak zor olsa da (özellikle aynı zamanda bir Pixel Tablet almayı planlıyorsanız), Google’ın bir göz atmak için sıraya giren insanları bulmakta hiç sorun yaşamayacağını düşünüyoruz.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz