Ana SayfaİpucuGoogle Play Store 403 Hatası Nasıl Çözülür?

Google Play Store 403 Hatası Nasıl Çözülür?

-

Google Play Store’u kullanan çok kullanıcı var ancak bir hata varki sık sık karşımıza çıkmaya başladı. 403 hatası alan kişiler varsa eğer rehberimiz ile çözüme kavuşabilirler.

Google Play Store özellikle Android cihazların tümünde olduğunu biliyoruz. Bu kullanıcılardan çoğu 403 hatası alırken, bir çözüm yoluna gidilebilmiş değildi. Vereceğimiz çözüm ile sorununuzu kolayca çözebilirsiniz.

Genelde bu hatalar iki farklı Google hesabı olan kullanıcılarda yaşanırken, iki farklı hesabı olmayan kullanıcılardada görülmektedir. Bu hatanın sebebi şudur diyemeyiz, çünkü şuana dek bir sebep bulunamadı. Ancak çözüm yolunu denemeniz sonra rahatlayabilirsiniz.

Kullanıcılara ilk söylememiz gereken Google Play Store uygulamasını kaldırmanız ve daha sonra temiz bir kurulum yapmanız birebir çözüm diyebiliriz.

1

İlk olarak Google Play Store giriş yaparak sol tarafta yer alan hesap kontrolü yapılmalı ve ardından uygulama telefondan silinmelidir. Daha sonra kullandığınız hesap üzerinden uygulamayı tekrar yükleyebilirsiniz.

2
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here