Ana SayfaAndroid HaberleriHeads Up özelliği Android 4.3 için geldi

Heads Up özelliği Android 4.3 için geldi

-

iPhone Piliniz Bittiğinde Düşük Güç Moduna Otomatik Geçme

Günün ilerleyen saatlerinde iPhone'unuzun pilinin düzenli olarak bittiğini fark ederseniz, Düşük Güç Modu kullanışlı bir...

Geçtiğimiz günlerde Google I/O etkinkiliğinde tanıtımı gerçekleştirilen Heads Up özelliği bugün XDA geliştiricileri tarafından Android 4.3’e entegre edildi.

Heads Up özelliği ile beraber kullanıcılar cihazlarına gelen bildirimleri ana ekranlarında rahatlıkla görebiliyor, aslına bakılırsa bunun için çeşitli uygulamalar mevcut ancak uygulamalar 3. Parti uygulama olduklarından dolayı pek tercih edilmiyor.

Ücretli olarak yayınlandı.

Google Play Store üzerinden ücretli olarak yayınlanan uygulamanın yakın zaman içerisinde Google tarafından kaldırılabileceği iddia ediliyor, zira bakıldığında Android L sürümü yani Android 5.0 sürümü ile beraber kullanılacak olan bir uygulananın şimdiden Android 4.3 cihazlar için yayınlanmasına izin verilmeyeceği tahmin ediliyor.

Eğer sizlerde bu uygulamaya sahip olmak istiyorsanız alt tarafta verdiğimiz link aracılığıyla uygulamayı indirebilirsiniz.

Eğer uygulamaya destek olmak istiyorsanız satın alabilirsiniz, ancak uygulamayı XDA üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

-- Reklam --

Siri’nin İsim Telaffuzunu Düzeltme

Apple'ın dijital asistanı Siri, isimleri doğru bir şekilde telaffuz etmede oldukça iyidir, ancak bazen insan bunu karıştırabilir. Neyse ki,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz