Honor 80 serisi de 23 Kasım’da geliyor

Honor, 23 Kasım için bir lansman planladı ve daha sonra şirket, Magic Vs katlanabilir telefonunun ilk çıkışını göreceğimizi doğruladı. Bugün, şirketin CEO’su George Zhao, Weibo’da bir video yayınladı ve Honor 80 serisinin önümüzdeki Çarşamba günü tanıtılacağını açıkladı.

Telefonlar, Dinamik Ada tipi bildirimlerin önünü açan, merkezi olarak konumlandırılmış çift ön kameraya sahip olacak.

Telefonun tasarımı, kostüm tasarımı, görsel ve çağdaş sanat alanlarında çalışmaları bulunan 58 yaşındaki Hong Konglu ünlü sanatçı Timmy Yip tarafından ortaya çıkarıldı. Sayfalarında cihazları tanıtan bir diğer ünlü influencer ise 50 serisinden beri Honor ailesinin bir parçası olan Çinli model ve aktör Simon Gong.

İki büyük daireye sahip kamera tasarımı, marka bağımsız hale geldiğinden beri gerçekten Honor’un bir parçası oldu, ancak bu, aralarına yerleştirilmiş 8 sayısı ile şimdiye kadarki en temiz uygulama gibi görünüyor. Bu bir grup fotoğraf ve video teaser dışında, seri hakkında fazla bir şey bilmiyoruz.

Ancak en az üç cihaz bekliyoruz: Dimensity 1080 yonga setli Honor 80, 108MP kameralı ve Snapdragon 778G yonga setli Honor 80 Pro ve Snapdragon 8+ Gen 1 yongalı Honor 80 Pro. Ayrıca Pro modellerinin 160MP ana kamera ve iki adet 50MP selfie lensi ile gelmesini bekliyoruz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0