Ana SayfaAkıllı TelefonHonor 8X Max Performans Testi Sonuçları Ortaya Çıktı

Honor 8X Max Performans Testi Sonuçları Ortaya Çıktı

Honor 8X Max performansı ne kadar başarılı? Honor 8X Max akıllı telefonlarının performans testi sonuçlarında ortaya çıkan önemli detaylar ve telefonların tanıtım tarihi için bilgiler haberimizde.

-

Kısa bir süre önce yeni görselleri ortaya çıkan Honor 8X akıllı telefonlarının, iki farklı versiyon ile geleceğini aktarmıştık. Telefonun çıkış tarihi konusunda bilgilerin paylaşıldığı ve iki versiyon hakkında bilgiye ulaşabileceğiniz yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Telefonların özelliklerinin ortaya çıktığı bu yazımızın hemen ardından Honor 8X Max akıllı telefonları için bir bilgi daha geldi.

Bu kez yeni akıllı telefonların Max modeli için performans testi sonuçları ortaya çıktı. Sonuçlara bakacak olursak, beklenen özelliklerin bir kez daha doğrulandığını söylemek yanlış olmayacaktır. Sözü uzatmadan performans testi sonuçlarından söz edelim.

Honor 8X Max Performans Testi Sonucu

Yeni modelin performans testi sonucunda ilk dikkat çeken kısım, telefonların ekranı oldu. Beklendiği gibi bu modelin oldukça büyük bir ekran boyutuna sahip olacağı ve 7.12 inçlik bir panel göreceğimizin bilgisi verildi. 7.12 inç panelin çözünürlük değeri de 2K seviyesine kadar çıkacak.

Honor 8X Max

Tabii ki bu konuda net bilgiler henüz elde edilebilmiş değil. Ekran özellikleri için bir süre daha beklemek gerekiyor. Ekranı bir kenara bırakıp teknik özelliklere geçtiğimiz zaman ise Honor 8X Max akıllı telefonlarının Snapdragon 660 işlemcilerini kullandığını görüyoruz. 8 çekirdek işlemciler, 2 GHz üzerinde hız sunacak ve beraberinde 4 GB RAM bellek miktarıyla gelecek.

Bu özelliklere baktığımız zaman yeni akıllı telefonların orta segment bir akıllı telefon olacağını görüyoruz. Orta segment cihazlar içerisinde en geniş ekrana sahip olan modellerden biri olacağı net bir şekilde gözüken akıllı telefonların, kamera kısmında sunacağı özelliklerde yine orta segment modelleri işaret ediyor. Öyle ki kamera konusunda 16 MP + 2 MP arka kamera ve 8 MP ön kamera beklentisi var.

Honor 8X Max

Tüm bu değerler orta segment modellere dahil olacak iddialı bir model geleceğini gösteriyor. Henüz fiyatı konusunda tahminlerin ortaya çıkmadığı yeni modelin tanıtım tarihinin de 5 Eylül olduğunu bir kez daha hatırlatalım. Şimdilik elde ettiğimiz detaylar bu şekilde. Su damlası çentikli tasarım ya da sistem özellikleri ile ilgili yeni bir bilgi geldiğinde sitemizde paylaşacağız.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here