Ana SayfaAkıllı TelefonHonor Magic Vs Yakında Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor!

Honor Magic Vs Yakında Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor!

Honor Magic Vs, geleneksel katlama şemasını benimsiyor. Genel tasarım, dikey olarak düzenlenmiş üç arka kamera ve bir destek kalemi ile önceki nesle benziyor. Kalan tüm özellikler 23 Kasım'da açıklanacak.

-

Redmi Pad SE tablet tanıtıldı – fiyatı ve özellikleri

Ağustos ayında Redmi Pad SE Avrupa'da piyasaya çıkmıştı. Geçen yılki Redmi Pad'in farklı bir versiyonuydu....

Katlanabilir telefonların sayısı artmaya devam ediyor ve başta Samsung ve Huawei olmak üzere birçok şirket kendi esnek ekranlı telefonlarını geliştiriyor. Öte yandan Honor, bir süredir kendi katlanabilir telefonu Magic Vs’i geliştiriyor. Honor CEO’su Zhao Ming‘e göre bu telefon, rakiplerine kıyasla pek çok ilki barındıracak ve sıradan bir akıllı telefondan daha iyi bir deneyim sunacak.

Zhao Ming’in yeni gönderisine göre telefon, birkaç endüstri rekoruna meydan okuyacak. Resmi poster, sıfır menteşe teknolojisini kullandığını ve “açma ve kapama hissini daha ipeksi hale getirdiğini” gösteriyor. Cihaz ayrıca Honor Health Display gibi modern teknolojileri de destekleyecek.

Önceki bilgilere göre Honor Magic Vs, geleneksel katlama şemasını benimsiyor. Genel tasarım, dikey olarak düzenlenmiş üç arka kamera ve bir destek kalemi ile önceki nesle benziyor. Kalan tüm özellikler 23 Kasım’da açıklanacak.

honor-magic-v

Honor Magic Vs, Qualcomm Snapdragon 8+ işlemci, dahili 2030mAh+2870mAh çift hücre kombinasyonu ve 66W hızlı şarjı destekliyor. Blog yazarı, yeni makinenin “yeni bir menteşe çözümünü yükselttiğini ve gövde yapısının da optimize edildiğini ve daha ince ve hafif bir his elde etmek için küçültüldüğünü” açıkladı.

Redmi Note 13 tanıtıldı – fiyatı ve özellikleri

Xiaomi bugün birçok yeni cihazı piyasaya sürdü. Ayrıca bugünkü etkinliğe kadar alay edilmeyen Redmi Note 13'ü de sessizce duyurdu....
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz