Ana SayfaAkıllı TelefonHonor Magic Vs Yakında Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor!

Honor Magic Vs Yakında Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor!

Honor Magic Vs, geleneksel katlama şemasını benimsiyor. Genel tasarım, dikey olarak düzenlenmiş üç arka kamera ve bir destek kalemi ile önceki nesle benziyor. Kalan tüm özellikler 23 Kasım'da açıklanacak.

-

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları...

Katlanabilir telefonların sayısı artmaya devam ediyor ve başta Samsung ve Huawei olmak üzere birçok şirket kendi esnek ekranlı telefonlarını geliştiriyor. Öte yandan Honor, bir süredir kendi katlanabilir telefonu Magic Vs’i geliştiriyor. Honor CEO’su Zhao Ming‘e göre bu telefon, rakiplerine kıyasla pek çok ilki barındıracak ve sıradan bir akıllı telefondan daha iyi bir deneyim sunacak.

Zhao Ming’in yeni gönderisine göre telefon, birkaç endüstri rekoruna meydan okuyacak. Resmi poster, sıfır menteşe teknolojisini kullandığını ve “açma ve kapama hissini daha ipeksi hale getirdiğini” gösteriyor. Cihaz ayrıca Honor Health Display gibi modern teknolojileri de destekleyecek.

Önceki bilgilere göre Honor Magic Vs, geleneksel katlama şemasını benimsiyor. Genel tasarım, dikey olarak düzenlenmiş üç arka kamera ve bir destek kalemi ile önceki nesle benziyor. Kalan tüm özellikler 23 Kasım’da açıklanacak.

honor-magic-v

Honor Magic Vs, Qualcomm Snapdragon 8+ işlemci, dahili 2030mAh+2870mAh çift hücre kombinasyonu ve 66W hızlı şarjı destekliyor. Blog yazarı, yeni makinenin “yeni bir menteşe çözümünü yükselttiğini ve gövde yapısının da optimize edildiğini ve daha ince ve hafif bir his elde etmek için küçültüldüğünü” açıkladı.

-- Reklam --

Android telefonunuzda indirilenleri nasıl bulabilirsiniz?

Web'de gezinmek bir yaşam biçimi olduğundan, dosya indirmek çoğumuzun yaptığı düzenli bir günlük etkinliktir. Müzik, fotoğraf veya video olsun,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz