Honor V Purse Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Honor bugün Çin’de yeni bir katlanabilir cihazı piyasaya sürdü. Bu ayın başlarında Berlin’deki IFA’da tanıtılan Honor V Purse’dan bahsediyoruz. Adından da anlaşılacağı gibi, tam anlamıyla bir çanta gibi giyilebilecek, moda merkezli bir model. 

Evet, doğru okudunuz! Honor, V Purse’u ‘kendini ifade etmek için sınırsız fırsatlar’ sunan bir moda aksesuarı olarak da kullanılabilen elektronik bir alet olarak tanıtıyor. Bununla birlikte, bunun işlevsel bir çanta olmadığını, yani içinde herhangi bir eşya saklayamayacağınızı belirtelim.

Honor V Purse

Honor V Purse, içe doğru katlanan normal katlanabilir telefonlar yerine dışa doğru katlanan bir tasarıma sahip. Cihazın arka panelinde etrafı saran bir ekran bulunuyor. Geleneksel düz akıllı telefonlara benzer şekilde katlandığında yalnızca 8,6 mm kalınlığında. Şirket, menteşenin dayanıklı olduğunu ve 400.000 katlanmaya dayanabileceğini söylüyor. Telefon, görünümünü özelleştirmek için değiştirilebilir kayışlar ve zincirlerle birlikte geliyor. Marka, kayışlarda vegan deri malzeme kullanmış. 

Honor-V-Purse

Honor V Purse, 2348×1088 piksel çözünürlüklü 6,45 inçlik bir ana ekrana sahip ve açık durumda 2348×2016 piksel çözünürlükte 7,7 inç oluyor. Her iki ekran da 120 Hz yenileme hızına ve 1.600 nit zirve parlaklığa sahip esnek bir OLED panel sunuyor. 

Cihaz, kullanıcının kıyafetiyle eşleşebilecek çeşitli etkileşimli ve değiştirilebilir duvar kağıtlarına sahip Her Zaman Açık ekranla geliyor. Honor, AOD stillerini tasarlamak için çeşitli sanatçılarla çalıştı. Bu, cihazın bir el çantasının görünümünü taklit edebileceği anlamına geliyor. 

Honor V Purse, 12 MP ultra geniş açılı lensle eşleştirilmiş 50 MP ana sensörden oluşan çift arka kamera kurulumuna sahip. 8MP bir selfie kamerası var.

Honor-V-Purse

Honor V Purse’a destek sağlayan Snapdragon 778G işlemci bulunuyor. Dahili 16 GB RAM ve 512 GB’a kadar depolama alanı içeriyor. Cihaz, 35W hızlı şarj desteğine sahip 4.500mAh pille geliyor. Yazılım açısından Android T tabanlı MagicOS 7.1 ile çalışıyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0