Ana SayfaİpucuHotmail Hesabı Nasıl Açılır?

Hotmail Hesabı Nasıl Açılır?

-

Hotmail Hesabı Nasıl Açılır? sizler için detaylı anlattık. Günümüzde en çok kullanılan mail sağlayıcılarından Hotmail hesabı nasıl açılır? bu yardımcı ipucu rehberimiz de Hotmail hesabının nasıl açılacağını detaylı olarak anlatacağız, eğer haberimizi baştan sona okursanız sizlerde bir Hotmail.com hesabına sahip olabilirsiniz.

Bir Hotmail hesabına sahip olmak için yapmanız gereken en önemli adım kesin olarak bir Hotmail hesabı açmaya karar vermeniz olacaktır, bundan sonra Hotmail.com adresine girip sağ alt köşede gördüğünüz kaydol butonuna tıklamanız yeterlidir.

Bu adımlardan sonra karşınıza Hotmail.com kaydol sayfası açılacaktır, aşağıdaki resimde gördüğünüz alanları bizim gösterdiğimiz örneklerden yola çıkarak doldurmanız durumunda hesabınız açılacaktır.

Microsoft
  • Ad (Serhan)
  • Soyad (Yıldırım)
  • Kullanıcı Adı (serhan@hotmail.com)
  • Parola (Serhan)
  • Posta Kodu (35000 (bulunduğunuz şehir plaka kodu örneğin 35 ise sonuna 3 adet sıfır eklemeniz gerekmektedir)
  • Doğum Tarihi (01/01/2014)

Gibi kişisel olarak doldurmanız durumda Hotmail hesabına sahip olacaksınız, yukarıda resimde listelemediğimiz bilgiler içerisinde sizden telefon bilgisi istenebilir ve bu robot doğrulamasının yanı sıra hesap güvenliği için gereklidir, dilerseniz güvenlik sorusu seçerek bu adımı bazı durumlarda geçebilirsiniz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here