Ana SayfaTeknoloji HaberleriHuawei, 100W Şarj Cihazını Satışa Sunmaya Hazırlanıyor

Huawei, 100W Şarj Cihazını Satışa Sunmaya Hazırlanıyor

Bu ayın başlarında Honor, Pro modelinin 100W hızlı şarj oranlarını desteklediği Honor 50 serisini piyasaya sürmüştü. Şimdi, eski ana şirketinin de 100W hızlı şarj desteğine sahip bir akıllı telefon piyasaya sürmeye çalıştığı görülüyor. Huawei'nin yeni şarj aleti gelecekteki telefonlar için de uyumlu olacak.

-

Huawei, yakında piyasaya çıkacak olan 100W hızlı şarj cihazı için Çin’de 3C sertifikasını aldı. Bu şarj cihazının model numarası HW-200500C00 olarak adlandırılıyor ve kısa süre önce Çin sertifika platformunun veritabanında tespit edilmişti.

Bu ayın başlarında Honor, Pro modelinin 100W hızlı şarj oranlarını desteklediği Honor 50 serisini piyasaya sürmüştü. Şimdi, eski ana şirketinin de 100W hızlı şarj desteğine sahip bir akıllı telefon piyasaya sürmeye çalıştığı görülüyor. Huawei’nin yeni şarj aleti gelecekteki telefonlar için de uyumlu olacak.

İlginizi Çekebilir: Huawei, ABD’nin Yasaklı Listesinde Kalacak Gibi Görünüyor!

Ne yazık ki, hangi cihazın bu yüksek hızlı şarj özelliğine sahip olacağı veya bu akıllı telefonun ne zaman piyasaya çıkacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok. Sertifikasyon, Çinli teknoloji devinin muhtemelen hızlı şarj oranlarını destekleyecek bir telefon üzerinde çalıştığını/planladığını ima ediyor.

İlginizi Çekebilir: Huawei, Petal Translator Uygulaması Üzerinde Çalışıyor

Şirket, geçtiğimiz günlerde 66W hızlı şarj cihazını destekleyen Huawei P50 serisini piyasaya sürmüştü. Başka bir deyişle, bu bilinmeyen akıllı telefon muhtemelen birinci sınıf bir amiral gemisi olacak. Detayları aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: Huawei, Açılır Kameralı Ekranını 29 Temmuz’da Sergileyecek

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakWeibo

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here