Ana SayfaAkıllı TelefonHuawei Ascend P7 1 Milyon Sattı

Huawei Ascend P7 1 Milyon Sattı

-

Xiaomi, Elektrikli Araç Geliştirmeyi Erteledi!

Görünüşe göre Xiaomi, otomotiv kol geliştirmesinde biraz sorun yaşıyor. Önce düzenleyici konularda sıkıntı çeken şirket,...

Kısa süre önce üretilmiş olan ve Huawei’nin en fazla sızıntı gelen cihazlarından bir tanesi olan Huawei Ascend P7 hakkında bugün bazı önemli bilgiler geldi.

Gelen bilgilere göre cihaz kısa süre içerisinde tam 1 Milyon adet sattı. Firma bu başarının üzerine dün sizlere haberini yaptığımız honor 6 model adına sahip cihazını tanıtmıştı, her ne kadar Samsung galaxy s5 kadar satış oranlarına ulaşılmasada Çin menşeli Huawei için bu satış performansı kaçınılamaz bir performans.

Firma şuan için hala cihazını tam olarak piyasaya sunmamış olmasına karşın bu kadar büyük bir başarının 12 ay içerisinde 10 Milyon satış oranına kadar gidebileceğini açıklamış durumda, genel olarak bakıldığında ise cihazın daha piyasaya sunulmamış ülkelerde satışa sunulduğunda 10 Milyon satış rakamlarına rahatlıkla ulaşabileceğini şimdiden görür gibiyiz.

Huawei, küresel pazar olarak bakıldığında en büyük 3. Üretici olarak geçiyor, küresel pazar üzerinde Huawei markası adı altında satılan cihazların ise tam 52 milyon adet olduğu bildiriliyor. Huawei bir önceki cihazı olan Huawei Ascend P6 ile beraber şuana kadar olan sürede 4 Milyon adet satmıştı.

Sizce Huawei yeni üreteceği Honor 6 model adına sahip yeni cihazı ile beraber yükselişe geçebilir mi?

-- Reklam --

Warzone 2.0’da Savaş Jetonları nasıl alınır?

Warzone 2.0, Call of Duty battle royale modunun tamamını bazı önemli yönlerden sarstı. Harita, Kaleler ve yeni DMZ modu...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz