Huawei G7 Türkiye’de!

Metal gövdeli yepyeni bir akıllı telefon: Huawei G7

Berlin’de düzenlenen IFA 2014 etkinliği kapsamında görücüye çıkan Huawei G7, gün itibari ile ülkemizde tanıtıldı. Dikkat çeken özellikleri arasında 2 güne kadar şarj dayanıklılığı bulunan telefonun özellikleri oldukça güzel gibi gözüküyor. Huawei yılın yükselişe geçen markalarından bir tanesi diyebiliriz. Özellikle akıllı telefon piyasasına sunduğu ürünler markayı yükselişe geçirmiş gibi gözüküyor.

Gelelim Huawei G7 olarak adlandırılan akıllı telefonun özelliklerine, 64-bit 1.2 Ghz 4 çekirdekli işlemciye sahip olan cihazda 3000 mAh gücünde batarya yer alıyor. Android 4.4.2 işletim sistemi ön yüklü olarak gelen cihazın dikkat çeken özelliklerinden birisi de metal çerçevesi diyebiliriz. 165 gram ağırlığındaki telefon nano döküm teknolojisi kullanılarak üretilmiş, yani kasa tek parça olarak çıkış yapıyor.

Huawei G7 (1)

5.5 inç 720p ekrana sahip olan Huawei G7, 13 MP arka, 5 MP ön kameraya sahip.  Ön kamerada dikkat çeken özelliklerden bir tanesi de 88 mm derecelik çekim açısı oluyor. Bunun yanı sıra yüksek hızda veri aktarımı sağlayan 4G LTE bağlantısı da cihazın var olan özelliklerinden bir tanesi.

Merak edilen konulardan bir tanesi de Huawei G7 akıllı telefon modeline Android 5.0 Lollipop işletim sistemi gelip gelmeyeceği diyebiliriz, yapılan toplantıda bu konuya dair bir açıklama yapılmadı. EmotionUI 3.0 arayüzüne sahip tam adı ile Huawei Ascend G7 ülkemizde 999 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Fiyatı özelliklerine göre belirlenmiş diyebiliriz. Gelişmeler, yeni haberler için takipte kalınız.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0