Huawei Honor 6S Göründü

Geçtiğimiz ay, Huawei Honor adı altında anılan Honor 6X modelini duymuştuk. Şimdi görünen o ki, Çinli OEM, telefonu daha da ekonomik hale getirmek için seçenekleri daha da genişletmeyi düşünüyor. Muhtemelen Huawei Honor 6S olarak anılacak ve 120 ya da 130 dolar civarına fiyatıyla satışa çıkacaktır.

Cihazdaki diğer bilgiler hala net değil ancak sağlanan görüntülerden en azından çift kamera sisteminin ortadan kalktığı açık. Çift kamera sistemi, tek başına bu maliyeti önerilen seviyeye indirmek için yeterli olabilir, bu nedenle yalnızca diğer pek çok spesifikasyonun optimum seviyede olacağanı düşünebiliriz. (Yani diğer özellikleri çok düşük seviyelerde tutmayacaklardır.) Bu, 5.5 inçlik FullHD ekran, 4G ve VoLTE desteği, hibrid bir SIM yuvası ve oldukça geniş bir 3340 mAh pil gibi özellikleri barındırabileceği anlamına geliyor.

Yonga setine gelince, söylentiler Snapdragon 435 yönünde. Qualcomm, bu yılın başlarında yenilendiğinde, Snapdragon 625 ile birlikte gelmişti. Ne yazık ki, ikinci modelin aksine, Snapdragon 435, 14nm teknolojisi ile değil daha yavaş bir 28nm modeline dayanıyor. Bu, sekiz Cortex-A53 çekirdeğinin daha az güç verimliliği beklediği anlamına geliyor.

Tahminlerimize göre Ocak 2017’de Huawei Honor 6S adıyla raflarda yerini alacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0