Ana SayfaAkıllı TelefonHuawei Mate 40 Pro Ne Zaman Piyasaya Sürülecek ?

Huawei Mate 40 Pro Ne Zaman Piyasaya Sürülecek ?

Yılın en çok merak edilen telefonu Huawei Mate 40 Pro ne zaman piyasaya sürülecek? Detaylar haberimizde..

-

Huawei Mate 40 Pro, yılın en çok merak edilen ve beklenen telefonlarından biri. Mate 30 Pro‘nun üst modeli olan Mate 40 Pro, şirketin satışlarını önemli ölçüde etkileyecek. Huawei, ilk kez küresel akıllı telefon satışını zirveye çıkarmıştı, hem de ABD ticaret yasağının devam eden etkisi nedeniyle düşüş yaşadı. Bu sebeple Mate 40 serisi bir sürü insanın merakını uyandırmaya yetiyor.

Eski Mate telefonlara dönüp baktığımızda, Mate 40 Pro’nun yükseltilmiş bir işlemci, cesur tasarım kararları ve fotoğrafçılık odaklı P serisinden ödünç alınan kayda değer kamera iyileştirmeleri sergilemesini bekliyoruz.

Huawei Mate 40 Pro Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

COVID-19 salgınının diğer akıllı telefon üreticileri üzerindeki etkileri ve ABD’nin Huawei’ye yönelik devam eden yasağı göz önüne alındığında, Çinli firma Mate 40 Pro‘nun lansmanını ileri bir tarihe ertelerse şaşırmayacağız.

16 Eylül’de WinFuture tarafından yapılan bir haber, telefon serisinin bu yılın Ekim ayı ortasında tanıtılacağını ve 2021 yılında satışa sunulacağını ortaya çıkardı.
Bununla birlikte Huawei Mobile’ın Birleşik Krallık Twitter hesabı, 15 Eylül’de yeni nesil Mate serisinin “yakında çıkacağını” belirtmişti.

30 Eylül’de Twitter kullanıcısı Rodent950, Mate 40 Pro’nun 22 Ekim‘de çıkacağını söylemişti. Bu haber daha sonra Huawei tarafından onaylandı. Şimdiye kadarki söylentilere dayanarak, serinin en az üç modele sahip olacağına inanıyoruz ve lansmanı dört gözle bekliyoruz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here